پیام خراسان

آخرين مطالب

جشن بزرگ دهه کرامت در سرایان فرهنگي

جشن بزرگ دهه کرامت در سرایان
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - همزمان با میلاد امام رضا علیه السلام جشن بزرگ دهه کرامت همراه با برنامه‌های شاد و متنوع در شهر سریان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان ؛ رسولی مقدم فرماندار شهرستان سرایان در این جشنواره ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا علیه السلام گفت :امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از فرهنگ رضوی و روحیه زیبای علوی در صحنه اجتماع و برنامه ریزی در جهت اجرای برنامه های فرهنگی هنری و شاد موجبات بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در جامعه ایجاد نماییم.
رسولی مقدم ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان تأکید کرد: فرمانداری شهرستان سرایان این آمادگی را داردکه در ایجاد و راه اندازی سمن های مردم نهاد در راستای استفاده از ظرفیتها و پتانسیل ها به خصوص نسل جوان استفاده نماید.
نماینده عالی دولت در شهرستان از ساخت گود زورخانه خبر داد و گفت : امیدواریم با استفاده از ظرفیت های خیرین در آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان بتوانیم پروژه ورزشی و زیبا و معنوی گود زورخانه در شهرستان به بهره‌برداری برسانیم .
وی در ادامه بیان کرد : با پیگیری های انجام گرفته امسال عملیات اجرایی پروژه زمین فوتبال با چمن مصنوعی در سرایان شروع وامیدوارم بتوانیم در سال آینده شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield