پیام خراسان

آخرين مطالب

معاون آموزشی جهاددانشگاهی:

هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده رویکرد جهاددانشگاهی است علمي

هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده رویکرد جهاددانشگاهی است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون آموزشی جهاددانشگاهی گفت: رویکرد این نهاد، هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده است.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، دکتر محمدصادق بیجندی روز چهارشنبه 9 مرداد ماه جاری در نشست با اعضای جهاددانشگاهی خراسان شمالی اظهار کرد: هم اندیشی، همفکری و کار تیمی از عوامل موفقیت این نهاد است.
وی ادامه داد: مهمترین سرمایه جهاددانشگاهی منابع انسانی است و این سرمایه این نهاد را همواره رو به جلو حرکت داده است.
وی با بیان اینکه عوامل پیشرفت جهاددانشگاهی در برخی حوزه ها در عرصه بین المللی الگو شده است، تاکید کرد: اگر در خراسان شمالی و در سایر استان ها موفقیتی حاصل شده نتیجه ممارست و تلاش اعضای آن است و این رویکرد و تفکر باید تقویت شود.
بیجندی اظهار کرد: پژوهشگاه های جهاددانشگاهی مانند پژوهشگاه رویان، به برندی بین المللی تبدیل شده اند و این موفقیت ها حاصل تفکر جهادی است.
وی همچنین حوزه آموزش جهاددانشگاهی را از پیشران های برنامه های این نهاد دانست و افزود: همه حوزه های این نهاد از جمله فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، اشتغال و غیره با یکدیگر عجین هستند.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش جهادگونه اعضای جهاددانشگاهی خراسان شمالی، این نهاد در استان منشا خدمت و توسعه باشد.
مهندس محسن رحمانی، سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این بازدید اظهار کرد: جهاددانشگاهی به پشتوانه ظرفیت های استانی و ملی، می تواند در تحقق اهداف توسعه ای یاری رسان باشد.
وی افزود: همت جهادگونه و همدلی اعضای جهاددانشگاهی سرمایه اصلی این نهاد است و با اتکا به این سرمایه می توان به موفقیت های بزرگی دست یافت.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield