پیام خراسان

آخرين مطالب

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

جهاددانشگاهی می‌تواند نقش ارزشمندی در رونق تولید داخلی ایفا کند علمي

جهاددانشگاهی می‌تواند نقش ارزشمندی در رونق تولید داخلی ایفا کند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد برآمده از انقلاب است که از آغاز تاسیسش تا کنون در کنار مردم بوده و توانسته خدمات ارزنده‌ای برای کشور داشته باشد.
حمید گرمابی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان با بیان این مطلب اظهار کرد: جهاددانشگاهی توانسته است با کار جهادی و کار تخصصی در زمینه پیشرفت علم و فناوری کشور، کمک‌های شایانی را داشته باشد.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه ارزنده پژوهشگاه رویان در دنیا تصریح کرد: در شرایط تحریم جهاددانشگاهی می‌تواند در تولید محصولاتی که کشور به خارج وابسته است کمک نماید.
گرمابی با تاکید بر اینکه «جهاددانشگاهی از نیروی انسانی توانمندی برای فعالیت جهادی برخوردار است»، ادامه داد: این نهاد برآمده از انقلاب با داشتن اینچنین نیروهای متخصص می‌تواند نقش ارزشمندی در رونق تولید داخلی کشور ایفا نماید.
وی با اشاره به اینکه «دولت‌های گذشته در استفاده از خدمات ارزنده جهاددانشگاهی کوتاهی نموده‌اند»، خاطرنشان کرد: با شناختی که از مجموعه واحدهای جهاددانشگاهی در کشور وجود دارد، این نهاد می‌تواند همانند پژوهشگاه رویان، خود را به دولت تحمیل نماید.
وی خبرگزاری ایسنا را یکی از خبرگزاری‌های مستقل کشور دانست و بیان کرد: این خبرگزاری توانسته است وقایع کشور را به صورت شفاف به اطلاع جامعه برساند. خبرگزاری ایسنا در اطلاع‌رسانی شفاف به مردم موفق عمل نموده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield