پیام خراسان

آخرين مطالب

فرجی: نگاه شهرخودرو به هر سه جام پیش‌رو است ورزشي

فرجی: نگاه شهرخودرو به هر سه جام پیش‌رو است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدافع تیم شهرخودرو گفت: برای هر سه جام برنامه‌ریزی کرده‌ایم و نمی‌خواهیم در هیچکدام بازنده باشیم.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، فرشاد فرجی در خصوص انتخاب تیم شهرخودرو برای لیگ نوزدهم اظهار کرد: ابتدای فصل نقل و انتقالات پیشنهادات مختلفی از تیم‌های لیگ برتری داشتم اما پس از مشورت با چند تن از دوستان و بزرگان، بدون شک و تردید شهرخودرو را انتخاب کردم. هدفم در فوتبال پیشرفت است و مطمئنم با شهرخودرو به این مهم می‌رسم.
وی افزود: حضور یک کادرفنی بادانش و یحیی گل‌محمدی در این تیم، به اضافه ساختار حرفه‌ای و مثال‌زدنی که دکتر حمیداوی در شهرخودرو ایجاد کرده، باعث شد درنگ نکنم و با این تیم قرارداد ببندم. امیدوارم بتوانیم فصل فوتبالی خیلی خوبی را در کنار هواداران این تیم داشته‌باشیم.
فرجی تصریح کرد: در کنار ساختار منظم و باشخصیت باشگاه، یکی از مدرن‌ترین بدنسازی‌های ممکنه را پشت سر گذاشتیم و به آمادگی مطلوبی رسیده‌ایم. برگزاری مسابقات تدارکاتی متعدد سبب شد تا از نظر آمادگی بدنی و تاکتیکی، بازیکنان همگی شرایط و فرم خوبی داشته‌باشند و آماده آغاز لیگ باشند.
مدافع جدید تیم شهرخودرو در خصوص عملکرد این تیم در نقل و انتقالات تاکید کرد: حفظ بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته که شاکله این تیم را تشکیل می‌دهند، در کنار بازیکنان تراز اول لیگ برتری سبب شده تا شهرخودرو یکی از بهترین عملکردها را در فصل نقل و انتقالات داشته‌باشد. بازیکنانی مثل رحمتی و رفیعی سبب می‌شوند تا تیم هم در بعد روحی و هم در بعد فنی به عیار بالاتری برسد.
فرجی گفت: در هر سه جام مدعی هستیم. تنها مشکلی که احتمالا گریبان تیم‌های لیگ برتری را بگیرد، بحث فشردگی مسابقات است. با توجه به اینکه لیگ دیرتر آغاز می‌شود، مسابقات قطعا به صورت فشرده برگزار خواهدشد، اما مطمئنا در هر سه جام به دنبال موفقیت و ثبت نتایجی بهتر از گذشته هستیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield