پیام خراسان

آخرين مطالب

راهکاری برای کاهش مصرف انرژی با استفاده از اینترنت اشیا علمي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - در حال حاضر شرکت‌های مختلف در جست‌وجوی روش‌هایی برای کاهش مصرف انرژی و هزینه‌ها هستند که این هدف با استفاده از اینترنت اشیا فراهم شده است.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اینوایرومنت نیوز، شرکت‌هایی مانند IMS Evolve با استفاده از کنترل روشنایی و سنسور جمع‌آوری داده‌ها سود و بهبود کیفیت مواد غذایی را افزایش و هزینه‌های عملیاتی را کاهش دادند. سیستم طراحی شده این شرکت در صرفه‌جویی انرژی و کاهش آلودگی هوا بسیار کاربردی است. .
بر اساس نظرات خرده فروشان، با استفاده از این سیستم در ایالات متحده یک خرده فروش 2.9 میلیون دلار در انرژی از طریق برنامه‌ریزی روشنایی صرفه‌جویی کرده و در یک دوره 6 ماهه 137 هزار مگاوات انرژی کاهش یافته است.
این خرده‌فروش همچنین شاهد کاهش 30 درصدی شکایات مشتریان در مورد تازگی محصولات، کاهش 40 درصدی در تماس‌های مشتریان و کاهش 49 درصدی خرابی دستگاه بوده است.
این مشتری تخمین می‌زند که این پروژه سالانه بیش از 1.2 میلیون دلار صرفه‌جویی در خنک‌سازی محصولات و مصرف انرژی و نور فراهم کند.
کالین کالهون مدیریت این نرم‌افزار جدید از شرکت مذکور گفت: با پیشرفت صنعت مواد غذایی از کنترل‌های دستی به کنترل‌های کاملا یکپارچه و خودکار، فروشندگان مواد غذایی شاهد کاهش قابل توجهی در هزینه‌های عملیاتی برای حفظ کارآمدی و کیفیت مواد غذایی خواهند بود.
این سیستم به دلیل کاهش مصرف انرژی موجب کاهش آلودگی هوا نیز می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield