پیام خراسان

آخرين مطالب

برگزاری نمایشگاه عرضه محور در هفته حمایت از صنایع کوچک اقتصادي

برگزاری نمایشگاه عرضه محور در هفته حمایت از صنایع کوچک
  بزرگنمايي:

پیام خراسان- مجید علی‌خواه در خصوص برنامه‌های هفته حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: برای این روز اطلاع‌رسانی‌هایی از طریق نصب بیلبورد در سطح شهر و شهرک‌های صنعتی انجام شده، همچنین تمامی دستاوردهایی که پس از ایجاد تحریم‌ها کسب شده در نمایشگاهی عرضه خواهد شد.
 
وی افزود: از جمله برنامه‌های این هفته می‌توان به حضور در نماز جمعه به عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها، افتتاحیه در روز 24 مرداد ماه با حضور معاون وزیر صمت در حوزه نیازمندی‌های ساخت داخل، کتابخوانی الکترونیک و بازیابی و تجارت الکترونیک بین الملل اشاره کرد. همچنین کلینیک صنعت نیز در شهرستان‌ها به ارائه خدمات کلینیکی می‌پردازد.
 
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی بیان کرد: در گذشته تمامی نمایشگاه‌ها بر پایه نمایش توانمندی‌های ما بوده اما اینک در راستا تاکید وزیر صمت بر تکیه به توان داخلی نمایشگاه عرضه‌محوری بر مبنای اعلام نیازمندی‌های صنایع برگزار خواهد شد تا مراکز علمی، دانشگاه‌ها و تولیدکنندگان بتوانند نیازهای آنان را مرتفع کنند و وظیفه ما نیز در این راستا پیوند این دو بخش است. لازم به ذکر است که در روز 24 مرداد ماه دو دفتر در حوزه تکیه بر توان داخلی افتتاح خواهد شد.

علی‌خواه خاطرنشان کرد: یکی از دستاوردهای ما در طی تحریم‌های اخیر این است که امروز صادرکننده کفش به کشورهایی همچون چین هستیم و صادرات استان نیز به لحاظ وزنی 40 درصد رشد داشته است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield