پیام خراسان

آخرين مطالب

پرواز مشهد - دوشنبه برقرار شد علمي

پرواز مشهد - دوشنبه برقرار شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- برنامه پرواز منظم مسافربری میان مشهد و دوشنبه پایتخت کشور تاجیکستان با هواپیماهای شرکت هواپیمایی تاجیک ایر آغاز شد.

مدیرکل فرودگاههای خراسان رضوی روز سه شنبه در این خصوص  گفت: این پرواز روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته با استفاده از هواپیمای بویینگ 767 در مسیر رفت و برگشت مشهد - دوشنبه انجام می شود.
محمدباقر قاسم زاده افزود: پیش از این در خرداد ماه گذشته پروازهای مشهد - دوشنبه از سوی "شرکت هواپیمایی وارش" نیز برقرار شده بود.
پیش از این دو شرکتهای هواپیمایی "آسمان و تاجیک ایر" در مسیر رفت و برگشت مشهد - دوشنبه و همچنین تهران - دوشنبه برنامه پرواز مسافربری داشتند که از پارسال متوقف بود لذا مسافرانی که قصد رفت و آم بیت ایران و به تاجیکستان را داشتند مجبور به سفر از مسیر غیرمستقیم و از طریق کشورهای ثالث بودند که علاوه بر افزایش هزینه، موجب طولانی شدن زمان سفر می‌ شد.
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پس از فرودگاه مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک ایران است. به طور میانگین روزانه 180 پرواز و در زمان اوج مسافرتها روزانه تا 250 پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه مشهد انجام می‌ شود.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield