پیام خراسان

آخرين مطالب

/بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما/

رئیس سازمان صدا و سیما: جنس تهدیدات دشمن علیه ایران از نوع افکار عمومی و رسانه ای است فرهنگي

رئیس سازمان صدا و سیما: جنس تهدیدات دشمن علیه ایران از نوع افکار عمومی و رسانه ای است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - رئیس سازمان صدا و سیما گفت: جنس تهدیدات دشمن علیه ایران از نوع افکار عمومی و رسانه ای است.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، علی عسگری در مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما که در بجنورد برگزار شد، افزود: دشمنان در این باره تلاش های زیادی را کرده اند و در این باره، سازمان صدا و سیما به تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، مطالعات عمیقی را انجام داده است و در مقابل هجمه و تهدیدهای رسانه ای دشمنان محکم ایستاد و افکار عمومی خود را در برابر این جنگ نابرابر حفظ کرده است.
وی ادامه داد: در حقیقت روحیه مقاومت از طریق رسانه ها و رسانه ملی منتقل می شود.
وی اظهار کرد: رسانه ها و رسانه ملی در سال گذشته مقاصد و اهداف دشمنان را رو کردند و به آن ها اعلام کردند که اگر فریب کارانه موردی را می گویند، مقصد آن ها این است که ایران را مانند سوریه، عراق و لیبی کنند و این کشور را تبدیل به خرابه کنند، اما ملت ایران موفق شد و ایران در اوج امنیت به سر می برد.
علی عسگری تصریح کرد: نقش رسانه ملی در حفظ اندیشه مقاومت بی نظیر است و دشمن نیز می داند که رسانه ملی دارای چنین ظرفیتی است، ابتدا تلاش کرده بود که این رسانه را از مرجعیت بیندازد و سپس اهداف خود را عملی کند، اما نتوانست آن کار را انجام دهد.
وی تاکید کرد: رسانه ملی در مقابل آرایش رسانه ای دشمنان، آرایش رسانه ای ایجاد کرد.
وی بیان کرد: رسانه ملی همچنان حدود 80 درصد دیده می شود و در اعتماد بالایی به سر می برد.
رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه با اشاره به اینکه رسانه ملی برای اینکه اعتماد خود را حفظ کند باید زبان مردم باشد، گفت: رسانه ملی باید همواره در خدمت مردم باشد.
وی به بیانیه گام دوم انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: این بیانیه منشور راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران برای زمان حال و آینده است، در این زمینه عقب هستیم و باید جدی تر کار کنیم و باید در برنامه سازی ها آن را مرجع کار قرار دهیم.
وی به سال رونق تولید نیز در ادامه اشاره کرد و ادامه داد: در رسانه ملی ستاد رسانه ای رونق تولید ایجاد شده است و درخواست ما این است که این ستاد در مراکز صدا و سیمای استان ها جدی تر گرفته شود.
علی عسگری در ادامه با بیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی، ماهیت فرهنگی است، اظهار کرد: دشمنان برای اینکه انقلاب اسلامی را تخریب کنند به تخریب دختران و پسران ما پرداخته اند و باید در این زمینه ورود پیدا کنیم که یکی از مسائل بحث عفاف و حجاب است.
وی بیان کرد: هدف نخست نظام سلطه علیه ایران، خانواده است چراکه خانواده پایه اول قدرت کشور ماست.
وی تصریح کرد: همچنین باید کیفیت تولیدات فرهنگی و رسانه ای را بالا ببریم و به سوی کیفیت حرکت کنیم و این امر به آن معنا نیست که به کمیت توجه نشود اما کیفیت باید در وهله نخست قرار گیرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield