پیام خراسان

آخرين مطالب

هیأت رئیسه شورای شهر مشهد در سال سوم نیز تغییر نکرد؛

حیدری: هیچ فردی برای هیأت رئیسه نامزد نشد اجتماعي

حیدری:  هیچ فردی برای هیأت رئیسه نامزد نشد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - در انتخابات هیأت رئیسه سومین سال شورای اسلامی شهر مشهد با رأی همه اعضا رئیس و اعضای هیأت رئیسه در سمت‌های خود ابقاء شدند.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در انتخاب سال سوم هیأت رئیسه شورای شهر مشهد که امروز و در شصت‌ونهمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد در تالارشهر برگزار شد، تمام اعضای هیات رئیسه به اتفاق آرا در سمت‌های خود ابقا شدند. 
با رأی اعضا، محمدرضا حیدری به عنوان رئیس، حمیدرضا موحدی‌زاده به عنوان نایب رئیس و علی‌رضا شهریاری و شهناز رمارم به عنوان منشی و محمدحسین ودیعی به عنوان خزانه‌دار بار دیگر انتخاب شدند.
حیدری: هیچ فردی برای هیات رئیسه نامزد نشد
محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد در مورد انتخابات هیأت رئیسه و پیش از برگزاری این انتخابات اظهار کرد: طبق آیین‌نامه شورا اعضای هیات رئیسه به مدت یک سال انجام وظیفه می‌کنند. انتخاب را باید طبق آیین‌نامه انجام دهیم. به لطف انسجام و هماهنگی شورای پنجم در بازه‌های زمانی سال گذشته و امسال بر اساس آیین‌نامه از بازه زمانی دو هفته قبل از اعضا درخواست کردیم اعلام نامزدی برای جایگاه‌های هیات رئیسه شورا کنند تا روند انتخاب را انجام دهیم اما متاسفانه تا آخر وقت دیروز در این جایگاه‌ها اعلام نامزدی نکردند و تاکید بر تکلیف اعضای هیات رئیسه دوره قبلی داشتند.
وی ادامه داد: نشستی گذاشتیم و درخواست کردیم اعضا برای نامزدی در انتخابات هیأت رئیسه اعلام آمادگی کنند اما باز هم توفیقی نشد. تمام افراد هیات رئیسه بر این امر تاکید داشتند که افرادی بیایند و این تجربه را کسب کنند اما مورد قبول واقع نشد و در انتخابات هیأت رئیسه همان نامزدهای قبلی هستند.
نتایج انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در سال سوم:
رئیس: محمدرضا حیدری با 14 رای
نائب رئیس: حمیدرضا موحدی‌زاده با 14 رای
منشی: علیرضا شهریاری با 14 رای
منشی: شهناز رمارم با 14 رای
خزانه‌دار: محمدحسین ودیعی با 14 رای
گفتنی است که انتخاب اعضای کمیسیون‌های شورا هفته آینده برگزار خواهد شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield