پیام خراسان

آخرين مطالب

سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی خبر داد؛

ایجاد 14 هزار نفر اشتغال در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی علمي

ایجاد 14 هزار نفر اشتغال در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی از ایجاد 14 هزار نفر اشتغال در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی در 9 استان کشور خبر داد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دکتر محمد صادق بیجندی در حاشیه بازدید از طرح الگوی نوین مشاغل خانگی شهرستان چناران اظهار کرد: با توجه به رضایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد جهاددانشگاهی در اجرای این طرح امید می‌رود به زودی طرح فوق با عنوان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در کل کشور اجرا شود.
به گفته وی یکی از ویژگی‌های طرح الگوی نوین‌ توسعه مشاغل خانگی نسبت به طرح‌های قبلی مشابه عدم وابستگی این طرح به تسهیلات و وام است.
معاون جهاددانشگاهی یکی از ویژگی‌های طرح الگوی نوین مشاغل خانگی را توجه ویژه به شبکه‌سازی، بسته‌بندی، برندسازی، کیفی‌سازی و اتصال به بازار محصولات تولید شده در این طرح بر شمرد.
گفتنی است که در این بازدید، دکتر مهناز امامدادی، دبیر ستاد مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر از همکاران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهادگران جهاددانشگاهی استان به دلیل تلاش، همفکری و همراهی در پیاده سازی موفق الگو، ابراز رضایت نمود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield