پیام خراسان

آخرين مطالب

نهضت گازرسانی در دولت تدبیر و امید شتاب گرفت سياسي

نهضت گازرسانی در دولت تدبیر و امید شتاب گرفت
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از خدمات ارزشمند جمهوری اسلامی اجرای نهضت گازرسانی است گفت: این مهم در دولت یازدهم و دوازدهم سرعت بیشتری داشته است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان روز شنبه در آیین افتتاح گازرسانی به 15 روستا و 12 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان درمیان در جمع مردم روستای خونیکسار اظهار داشت: اکنون 67 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند و تا پایان امسال این رقم به 82 درصد می‌رسد.
وی ادامه داد: همه روستاهای بالای 20 خانوار استان تا پایان دولت دوازدهم از نعمت گاز برخوردار می‌شوند و مابقی هم در دستور کار هست.
استاندار خراسان جنوبی گفت: با اتمام گازرسانی به روستاهای باقی مانده امیدواریم تا هفته دولت سال آینده جشن گازرسانی به درمیان برگزار شود.
وی یادآور شد: به برکت انقلاب از 40 سال گذشته تاکنون خدمات و فعالیت‌های عمرانی ارزشمندی با هدف محرومیت زدایی در مناطق کمتر توسعه یافته کشور در بخش‌های مختلف انجام گرفته است.
معتمدیان افزود: نگاه به شاخص‌های توسعه استان از اوایل انقلاب تاکنون نشان می‌دهد پیشرفت های قابل توجه داشتیم.
وی با اشاره به خدمات 40 ساله نظام در حوزه جاده‌ها گفت: اوایل انقلاب حتی یک کیلومتر راه روستایی آسفالت نبود ولی اکنون بیش از 6 هزار کیلومتر راه روستاهای استان از آسفالت استاندارد برخوردار است.
استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در بحث ساخت مدارس نیز در راستای توسعه مناطق خدمات ارزشمندی در این مدت انجام گرفته است.
معتمدیان گفت: در حوزه خانه‌های بهداشت، درمانگاه‌ها و خدمات این حوزه، کسانی که دوران قبل از انقلاب را درک کرده‌اند این تفاوت‌ها را به خوبی می‌توانند احساس کنند.
وی با بیان اینکه همه روستاهای بالای 10 خانوار استان از نعمت برق برخوردار هستند اظهار داشت: در بحت آبرسانی و گازرسانی نیز شاهد بهره برداری از پروژه‌های متعدد هستیم.
وی افزود: در شهرستان درمیان 99 درصد روستاهای بالای 20 خانوار گازرسانی شده و 16 روستای باقی‌مانده هم تا هفته دولت سال آینده از نعمت گاز بهره مند می‌شوند و به‌ این ترتیب به 100 درصد ‪ .روستاهای بالای 20 خانوار گازرسانی انجام می‌شود
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: 46 روستای زیر 20 خانوار داریم که بر اساس اولویت مطالعات گازرسانی به آن توسط شرکت گاز آغاز شده است که امیدواریم تعداد بیشتری برخوردار شود.
وی گفت: اقدامات انجام شده توسط شرکت گاز و پیمانکاران قابل تقدیر و حاصل تلاش همه جانبه بوده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield