پیام خراسان

آخرين مطالب

با تقویت وحدت و همدلی بین تمام ارکان حاکمیت، گام های شایسته ای در مسیر توسعه برداشته می شود سياسي

با تقویت وحدت و همدلی بین تمام ارکان حاکمیت، گام های شایسته ای در مسیر توسعه برداشته می شود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - استاندار خراسان رضوی در پیامی آغاز هفته دولت را به عموم مردم و دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رزم حسینی در این پیام اظهار داشت: امید می رود در سایه اتحاد و همدلی بین همه ارکان حاکمیت، با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، به همت معین های اقتصاد مقاومتی گام های شایسته ای در مسیر توسعه و آبادانی استان خراسان رضوی و کشور برداشته شود.
بسمه تعالی
هفته دولت، که با نام و یاد شهیدان والا مقام"رجایی" و " باهنر" مزین و نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است .
در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام رونق تولید نامگذاری شده است، هفته دولت فرصتی مغتنم برای پرداختن به مشکلات و رفع موانع تولید و بیان شفاف و روشن تلاش ها و برنامه‌های دولت به مردم عزیز در این مسیر است.
امید می رود در سایه اتحاد و همدلی بین همه ارکان حاکمیت، با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، به همت معین های اقتصاد مقاومتی گام های شایسته ای در مسیر توسعه و آبادانی استان خراسان رضوی و کشور برداشته شود.
اینجانب به نمایندگی از دولت محترم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield