پیام خراسان

آخرين مطالب

کشف بیش از 100 کیلو گرم تریاک توسط پلیس خراسان شمالی اجتماعي

کشف بیش از 100 کیلو گرم تریاک توسط پلیس خراسان شمالی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از کشف یک صد و 11 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه تریلی در یک عملیات مشترک با پلیس خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تردد یک دستگاه تریلی حامل مقدار قابل توجهی تریاک در محور رشتخوار بلافاصله ماموران موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان موضوع را برای بررسی بیشتر به پلیس خراسان رضوی اطلاع دادند، تصریح کرد: ماموران بدون فوت وقت در محور رشتخوار اقدام به ایجاد یک تور ایست و بازرسی کردند.
این مقام ارشد نیروی انتظامی در استان با بیان اینکه ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری تریلی مورد نظر را شناسایی کردند، افزود: بعد از متکقف کردن خودرو در بازرسی از آن توسط ماموران انتظامی مقدار یکصدو 11 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط گردید.
مظاهری با اشاره به اینکه در همین رابطه 2 سوداگر مرگ نیز دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند، خاطر نشان کرد: خودروی مورد نظر نیز با دستور مقام قضائی توقیف و راهی پارکینگ شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، یاد آور شد: پلیس با قدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت ایستاده و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا سوداگران مرگ سلامت افراد جامعه را به خطر بیاندازند و انتظار ما از مردم این است که در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه افراد مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield