پیام خراسان

آخرين مطالب

فرماندار بیرجند خبر داد

ارمغان 76 میلیارد تومانی دولت برای مردم شهرستان بیرجند سياسي

ارمغان 76 میلیارد تومانی دولت برای مردم شهرستان بیرجند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- فرماندار بیرجند گفت: همزمان با هفته دولت 95 پروژه با اعتبار 76 میلیارد و 154 میلیون تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی ناصری صبح شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در هفته دولت بیان کرد: طی این هفته 95 پروژه با اعتبار 76 میلیارد و 154 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
وی ادامه داد: از کل اعتبارات، 73 میلیارد و 507 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی و دو میلیارد و 647 میلیون تومان از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی بوده است.
فرماندار بیرجند با بیان اینکه از تعداد کل پروژه ها، 91 پروژه با اعتباری بالغ بر 62 میلیارد و 997 میلیون تومان به بهره برداری می رسد، افزود: از این تعداد 45 پروژه شهری و 46 پروژه در روستاها به بهره برداری می رسد.
ناصری اظهار کرد: گازرسانی به 12 روستای بیرجند، گازرسانی به 16 واحد صنعتی و ایجاد ایستگاه تقلیل فشار دوم بیرجند از جمله پروژه های قابل افتتاح طی هفته دولت بوده که با اعتبار بیش از 11 میلیارد تومان رقم خورده است.
وی با بیان اینکه 27 پروژه از طرح های افتتاحی هفته دولت مربوط به شرکت برق است، گفت: همچنین 11 پروژه با اعتباری بیش از سه میلیارد تومان مربوط به بخش جهاد کشاورزی است.
فرماندار بیرجند اظهار کرد: همچنین در این هفته پنج پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد در حوزه شهرداری، پنج پروژه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 623 میلیون تومان در حوزه آب و فاضلاب روستایی و پنج پروژه با اعتبار پنج میلیارد و 970 میلییون تومان در حوزه راه به بهره برداری می رسد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield