پیام خراسان

آخرين مطالب

حضور روستای دوستدار کتاب بزنج اسفراین در نمایشگاه بین المللی توانمندی های روستا و عشایر فرهنگي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: روستای دوستدار کتاب بزنج اسفراین با حضور در نمایشگاه توانمندی های روستا و عشایر در تهران عملکرد خود را در حوزه کتاب و کتابخوانی به نمایش گذاشت.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ رضا رضایی با اعلام این خبر افزود: کانون معراج السعاده روستای بزنج اسفراین با دایر کردن غرفه ای از معرفی توانمندی ها و ظرفیت های این روستا در نمایشگاه بین المللی توانمندی های روستا و عشایر که ٢٤ تا ٢٧ مرداد ماه در تهران برگزار شد، حضور یافت.
وی اظهار کرد: فعالیت های حوزه کتاب و کتابخوانی در روستای بزنج اسفراین با مدیریت هاجر قادری مدیر کانون فرهنگی و هنری معراج السعاده مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار می شود که تاکنون در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خوش درخشیده است.
رضایی خاطرنشان کرد: کانون فرهنگی و هنری معراج السعاده به عنوان تنها کانون فرهنگی و هنری روستاهای بزنج و بُرج با جمعیت هزارو ٣٨٠ نفری در این منطقه، توانسته از گروه های مختلف سنی چه زن و چه مرد، میانسال و جوان بهره گرفته و فعالیت های شاخصی را در روستا، شهرستان و استان عملیاتی کند.
لازم به ذکر است؛ دبیر ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور، برزگر از بخش مناطق محروم ریاست جمهوری، ابتکار معاون رئیس جمهور، حیدری مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمشیدیان معاونت فرهنگی دفتر مطالعات، گلحسنی معاون امور روستایی استانداری خراسان شمالی و دیگر مسولان کشوری و استانی از غرفه روستای بزنج اسفراین در محل نمایشگاه بین المللی توانمندی های روستا و عشایر دیدن کردند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield