پیام خراسان

آخرين مطالب

فرمانده هنگ مرزی سراوان خبر داد:

توقیف 160 کیلوگرم مواد مخدر در مرز سراوان سياسي

توقیف 160 کیلوگرم مواد مخدر در مرز سراوان
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - سراوان- فرمانده هنگ مرزی سراوان گفت: مرزداران با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان، توانستند 122 کیلوگرم تریاک، 28 کیلوگرم حشیش، 14 کیلوگرم هروئین و مجموعاً 164 کیلوگرم مواد مخدر را کشف کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از پایگاه خبری فرماندهی مرزبانی ناجا، سرهنگ علی‌اکبر نواب‌زاده ضمن اطلاع از توقیف محموله‌ قاچاق 164 کیلوگرمی مواد مخدر، اظهار کرد: مرزداران با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مطلع شدند و بلافاصله با هوشیاری کامل به اجرای کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.
وی افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله مواد مخدر را وارد کشور کنند، طی عملیات غافلگیرانه توسط مرزداران، در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.
فرمانده هنگ مرزی سراوان تصریح کرد: ماموران در این عملیات، توانستند 122 کیلوگرم تریاک، 28 کیلوگرم حشیش و 14 کیلوگرم هروئین و مجموعاً 164 کیلوگرم مواد مخدر را کشف کنند.
سرهنگ نواب‌زاده در خاتمه جهت هشدار به قاچاقچیان و متجاوزان خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزنشینان و مرزداران، با وحدت و اعتقاد قلبی، به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز، مقابله و برخورد خواهند کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield