پیام خراسان

آخرين مطالب

استاندار خراسان رضوی؛

تا جایی که بتوانیم در بوروکراسی اداری اصلاحات انجام می‌دهیم سياسي

تا جایی که بتوانیم در بوروکراسی اداری اصلاحات انجام می‌دهیم
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت:تا جایی که بتوانیم و در حیطه کاری‌مان باشد، به بوروکراسی اداری که در طرح مثلث توسعه اقتصادی به آن اشاره شده وارد می‌شویم.

به گزارش خبرنگار مهر ، در نخستین روز از هفته دولت، نشست خبری استاندار خراسان رضوی با اصحاب رسانه در تالار شهر مشهد برگزار شد.
علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی در این نشست در پاسخ به یکی از خبرنگاران در خصوص تاثیرگذاری جامعه دانشگاهی در مثلث توسعه اقتصادی اظهار کرد: طرح «همیاران آب» کاملا در حوزه دانشگاهی است و قرارداد آن نیز با دانشگاه فردوسی بسته شده و این دانشگاه به عنوان ناظر، عمل می‌کند.
استاندارخراسان رضوی در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی و دست درازی به بیت‌المال افزود: در بخشی که در اختیار استانداری است، اقدامات لازم را انجام می‌دهیم؛ برای مثال ما در تعیین نرخ قضایی دخالتی نداریم و نمی‌توانیم ورود کنیم. در بحث بوروکراسی اداری که در طرح مثلث توسعه اقتصادی به آن اشاره شده و فساد ایجاد می‌کند، تا جایی که بتوانیم و در حیطه کاری‌مان باشد، به آن وارد می‌شویم و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.
رزم‌حسینی در پاسخ به یکی از خبرنگاران در خصوص خصوص عدم اعتقاد مسئولین به مثلث توسعه اقتصادی تصریح کرد: باید گفتمان را در سطح استان گسترش دهیم؛ سعی می‌کنیم از آهنگ این مثلث کاسته نشود. از جهتی هم مدیران ما اعتقاد دارند و ما نمی‌توانیم تفتیش عقاید کنیم.
درحاشیه این نشست خبری، عده‌ای از خبرنگاران حاضر در نشست به صورت خودجوش مطالبات خود را مطرح کردند.
یکی از این خبرنگاران عنوان کرد: اگر ما کار رسانه‌ای می‌کنیم، از ما شکایت و خبرنگاران را دستگیر نکنید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield