پیام خراسان

آخرين مطالب

نخستین روز هفته دولت

121 طرح عمرانی در خراسان جنوبی افتتاح شد سياسي

121 طرح عمرانی در خراسان جنوبی افتتاح شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند - 121 طرح عمرانی و خدماتی در نخستین روز هفته دولت با هزینه کرد و سرمایه‌ گذاری 37 میلیارد و 33 میلیون تومان در استان خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید.

همزمان با نخستین روز هفته دولت در مجموع 94 طرح در شهرستان درمیان، 20 طرح در شهرستان طبس و هفت طرح در شهرستان سربیشه افتتاح و به بهره‌برداری رسید که با افتتاح این طرح‌ها حدود 14 هزار خانوار استان از مزایای آن بهره‌مند شدند.
64 واحد مسکونی و سرویس بهداشتی در قالب طرح توانمندسازی روستاهای جلاران، ذکری و گل‌نی شهرستان درمیان با حضور استاندار خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید.
همچنین طرح گازرسانی به 15 روستا و 12 واحد صنعتی و تولیدی، بهره‌برداری از روکش آسفالت گرم محور بیرجند – اسدیه و افتتاح یک واحد گلخانه در مجتمع گلخانه‌ای درمیان از دیگر پروژه‌هایی بود که در نخستین روز هفته دولت با حضور محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در شهرستان درمیان به بهره‌برداری رسید.
گازرسانی به 9 واحد تولیدی و صنعتی، افتتاح مخزن یکهزار مترمکعبی روستای خسرو آباد طبس، بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی کلاته ملا طبس، افتتاح آسفالت 9 روستای بخش مرکزی طبس و افتتاح رستوران و مهمانپذیر از جمله پروژه‌هایی بود که در شهرستان طبس بهره‌برداری شد.
افتتاح آسفالت معابر شهر سربیشه، افتتاح منزل یک مددجو در روستای سلم‌آباد و جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت معابر سه روستای بخش مرکزی سربیشه از جمله پروژه‌های این شهرستان در نخستین روز از هفته دولت در خراسان جنوبی بود.
یک هزار و 19 طرح عمرانی و زیربنایی در استان خراسان جنوبی با اعتبار هشت هزار و 565 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد 980 طرح با اعتبار چهار هزار و 985 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
همچنین عملیات اجرایی 39 طرح با پیش بینی اعتبار سه هزار و 600 میلیارد ریال در این استان مرزی آغاز می‌شود.
دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نام‌گذاری شده است.
7557* 6054


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield