پیام خراسان

آخرين مطالب

دومین روز هفته دولت

106 طرح عمرانی در خراسان جنوبی افتتاح شد اقتصادي

106 طرح عمرانی در خراسان جنوبی افتتاح شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند - 106 طرح عمرانی، اقتصادی و خدماتی در دومین روز هفته دولت با اعتبار بیش از 32 میلیارد و 964 میلیون تومان در استان خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید.

از مجموع طرح‌های افتتاح شده 27 طرح با اعتبار 10 میلیارد و 84 میلیون تومان امروز (یکشنبه) با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در شهرستان سرایان افتتاح شد که حدود 35 هزار نفر از مزایای این طرح‌ها برخوردار شدند.
بهسازی معابر 17 روستا، افتتاح سایت اینترنتی پرسرعت روستایی چاه غیاث، گازرسانی به هفت واحد صنعتی و تولیدی، عملیات بهسازی محور بیرجند - سه قلعه، روکش آسفالت گرم 10 کیلومتر از راه‌های سرایان از مهمترین طرح‌های افتتاحی این شهرستان بود.
14 طرح عمرانی و کشاورزی با اعتبار سه میلیارد و 791 میلیون تومان در شهرستان مرزی نهبندان به بهره‌برداری رسید که بیش از 30 هزار نفر از مزایای آنها برخوردار شدند.
طرح پرورش شتر داشتی، طرح آبیاری تحت فشار، افتتاح ساختمان دهیاری روستاهای گرم تمام ده، مرمت و بازسازی چهار رشته قنات، احداث استخر ذخیره آب، افتتاح چند طرح عمرانی شهرداری شوسف از مهمترین طرح‌های افتتاحی شهرستان نهبندان در دومین روز هفته دولت بود.
همزمان با دومین روز هفته دولت 24 طرح با سرمایه‌گذاری چهار میلیارد و 550 میلیون تومان در شهرستان زیرکوه به بهره برداری رسید که حدود 20 هزار نفر از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند شدند.
افتتاح جنگل‌کاری با نهال توام با هلالی آبگیر، سیل بند خاکی استند، تامین برق، بهینه سازی شبکه‌های برق به نمایندگی روستاهای بخش شاسکوه به نمایندگی از 9 پروژه، حفرچاه تامین آب شرب دام 10 محله عشایری، زیرسازی و آسفالت معابر به نمایندگی از پنج پروژه روستاهای بخش شاسکوه، اجرای جدول و کانیوو، زیرسازی و آسفالت معابر شهر آبیز به نمایندگی از 6 پروژه شهری و افتتاح بهسازی و آسفالت محور آبیز- حاجی آباد از جمله این پروژه‌ها بود.
امروز همچنین 22 طرح در شهرستان قاین، هفت طرح در شهرستان طبس، هفت طرح در شهرستان بشرویه و پنج طرح در شهرستان سربیشه افتتاح شد.
با بهره‌برداری از 106 طرح در بخش‌های مختلف امروز حدود 18 هزار خانوار از مزایای آنها بهره مند شدند.
یک هزار و 19 طرح عمرانی و زیربنایی در استان خراسان جنوبی با اعتبار هشت هزار و 565 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد 980 طرح با اعتبار چهار هزار و 985 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
همچنین عملیات اجرایی 39 طرح با پیش بینی اعتبار سه هزار و 600 میلیارد ریال در این استان مرزی آغاز می‌شود.
دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نام‌گذاری شده است.
7557*3028


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield