پیام خراسان

آخرين مطالب

بهبود فضای کسب وکار و اقتصاد هوشمند اولویت وزارت اقتصاد است اقتصادي

بهبود فضای کسب وکار و اقتصاد هوشمند اولویت وزارت اقتصاد است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بهبود فضای کسب و کار، مولد سازی دارایی های دولت و اقتصاد هوشمند از اولویت های این وزارتخانه است.

علی عسکری روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی افزود: در بخش اقتصاد به دلیل بخشی نگری بیش از حد و بی توجهی به ضرورت های یکپارچگی در برخی موارد شاهد بروز مشکلات متعدد در فضای کسب و کار هستیم.
وی در زمینه مولد سازی دارایی های دولت اظهار داشت: دولت دارای ساختمان ها، دارایی ها و سرمایه های ارزشمندی است که می تواند با استفاده از آنها اقدام به درآمد زایی و ایجاد درآمد پایدار نماید تا در زمانی که دچار تزلزل اقتصادی و درآمدی می شود به مشکل نخورد.
عسکری گفت: از ادارات و دستگاه های دولتی در استان ها درخواست داریم با فروش و کارآمد کردن دارایی های موجود و وارد کردن آن به چرخه تولید و خدمات در مسیر مولد سازی دارایی های دولت گام بردارند.
معاون وزیر اقتصاد و دارایی افزود: اقتصاد هوشمند نیز از دیگر اولویت های این وزارتخانه است که از طریق الکترونیکی کردن امور محقق می شود و عامل شفاف سازی نیز می باشد.
وی با بیان اینکه در فضای اقتصاد امروز که شاهد رکود در اقتصاد هستیم نیازمند همکاری همه بخش ها و دستگاه ها می باشیم افزود: تحقق درآمدهای مالیاتی از وظایف این وزارتخانه است که با توجه به اوضاع موجود تحقق همه این درامدها کار سختی است و نیاز به تلاش مضاعف همکاران دارد.
در این مراسم از زحمات سید مهدی رمضانی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قبلی استان خراسان رضوی قدردانی و حسین امیر رحیمی به عنوان مدیرکل جدید این اداره معرفی شد.
7496/6053


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield