پیام خراسان

آخرين مطالب

با تدابیر استاندار خراسان جنوبی؛

قنات خشکیده روستای علی آباد بیرجند دوباره جان می‌گیرد اجتماعي

قنات خشکیده روستای علی آباد بیرجند دوباره جان می‌گیرد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی که برای افتتاح طرح گازرسانی به 14 روستا و 16 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان بیرجند به روستای علی آباد داورآباد سفر کرده بود، پس از شنیدن دغدغه‌های مردم، از قنات خشکیده این روستا بازدید و قول مساعد برای لایروبی آن داد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، بهدانی، دهیار روستای علی آباد داورآباد، امروز 5 شهریور، در مراسم افتتاح گازرسانی به 14 روستای شهرستان بیرجند در روستای علی‌آباد داورآباد اظهار کرد: خشک شدن قنات این روستا زندکی را برای مردم سخت کرده است.
وی افزود: از مسئولان تقاضا داریم تمهیدات و تصمیمات لازم را برای لایروبی این قنات و احیای دوباره آن اتخاذ کنند.
بهدانی یادآور شد: جاده روستاهای علی آباد و مهدی آباد نیازمند آسفالت بوده که این امر نیز یکی دیگر از درخواست‌های مردم این روستاها است.

استاندار خراسان جنوبی که برای افتتاح طرح گازرسانی به 14 روستا و 16 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان بیرجند به این روستا سفر کرده بود، پس از شنیدن دغدغه‌های مردم، از قنات خشکیده روستای علی‌آباد داورآباد بازدید کرد.
در این بازدید استاندار از مسئولان شهرستانی خواست تا با برگزاری جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از این روستا وضعیت این قنات را بررسی و راه حل‌ها و تدابیر لازم را برای آن بیندیشند.


انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield