پیام خراسان

آخرين مطالب

تا پایان امسال؛

بیش از 82 درصد روستاهای خراسان جنوبی از نعمت گاز برخوردار می‌شوند اجتماعي

بیش از 82 درصد روستاهای خراسان جنوبی از نعمت گاز برخوردار می‌شوند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکنون 67 درصد روستاهای بالای 20 خانوار خراسان جنوبی از نعمت برخوردار شدند و این رقم تا پایان امسال به بیش از 82 درصد می‌رسد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، امروز 5 شهریور، در مراسم افتتاح گازرسانی به 14 روستای شهرستان بیرجند در روستای علی‌آباد داورآباد اظهار کرد: تاکنون 67 درصد روستاهای بالای 20 خانوار خراسان جنوبی از نعمت برخوردار شدند و این رقم تا پایان امسال به بیش از 82 درصد می‌رسد.
وی گازرسانی به روستاها را یکی از اولویت‌های دولت اعلام کرد و افزود: دولت در بودجه سال 98 اعتبارات قابل توجهی را برای استان‌های کمتر برخوردار از جمله خراسان جنوبی ابلاغ کرد.
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به گازرسانی به تمام شهرهای استان، تصریح کرد: در مورد گازرسانی به روستاها نیز با تلاش مسئولان، در حال حاضر 133 روستای بیرجند از نعمت گاز برخوردار شده‌اند و عملیات گازرسانی به 38 روستای باقیمانده نیز در حال انجام است.
معتمدیان بیان کرد: یکی از اقدامات مهم و ارزشمندی که در دولت یازدهم و دوازدهم سرعت بیشتری گرفته، نهضت گازرسانی است.
وی خاطرنشان کرد: امروز در مباحث زیرساختی از جمله خدمات بهداشتی و درمانی، احداث جاده‌ها، آموزشی، شبکه‌های تلویزیونی و اقدامات دیگر کارهای ارزشمندی توسط دولت انجام شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield