پیام خراسان

آخرين مطالب

گازرسانی به 14 روستا و 16 واحد تولیدی و صنعتی در بیرجند کلید خورد اجتماعي

گازرسانی به 14 روستا و 16 واحد تولیدی و صنعتی در بیرجند کلید خورد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان -
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، طرح گازرسانی به 14 روستا و 16 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی و مسئولان شهرستانی به نمایندگی در روستای علی آباد داورآباد به بهره‌برداری رسید.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی، امروز 5 شهریور، در مراسم بهره‌برداری همزمان گازرسانی به 14 روستا و 16 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان بیرجند اظهار کرد: در ابتدای دولت یازدهم 18 درصد روستاهای استان گازدار یا در حال اجرای عملیات اجرایی گازرسانی بود که اکنون این رقم به 83 درصد افزایش یافته است.
وی افزود: در ابتدای دولت یازدهم 200 واحد تولیدی و صنعتی خراسان جنوبی گازرسانی شده بود که اکنون به 1007 واحد افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به توجه ویژه دولت به استان‌های کم برخوردار و کمتر تویعه یافته، بیان کرد: برای بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به 16 واحد صنعتی و تولیدی شهرستان بیرجند، 23 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
هاشمی تصریح کرد: اجرای 26 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع، احداث سه ایستگاه اندازه‌گیری و نصب 13 انشعاب گاز از جمله اقدانات اجرای این پروژه بود که انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: برای گازرسانی به 14 روستای بیرجند 48 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و 584 خانوار از مزایای آن برخوردار شدند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: برای گازرسانی به 14 روستای بیرجند 51 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، 530 علمک گاز و دو ایستگاه تقلیل فشار نصب و اجرا شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield