پیام خراسان

آخرين مطالب

افتتاح بوستانی به نام مائده و آرزویی که برآورده شد اجتماعي

افتتاح بوستانی به نام مائده و آرزویی که برآورده شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، بوستان محله‌ای مائده مهرشهر شهرستان بیرجند با نام دختری که آرزوی احداث یک پارک در محلش را داشت، با حضور استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، امروز 5 شهریور، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، پروژه‌های عمرانی و خدماتی در بیرجند با اعتبار 11 میلیارد و 970 میلیون ریال افتتاح شد.
افتتاح بوستان مائده در خیابان 9 دی مهرشهر، یکی از این پروژه‌ها بود که به نمایندگی از سایر پروژه‌ها با حضور استاندار به بهره برداری رسید.
این بوستان به دستور محمدعلی جاوید، شهردار بیرجند با نام دختری به نام مائده از اهالی این منطقه نام گذاری شده که 3 ماه در انتظار ساخت این پارک بود.
وجه تسمیه نام این بوستان، ابتدا به نام شریف سوره مائده و دختری که از ابتدای شروع ساخت با پیمانکار و کارگران همراه بوده، است.
این پارک با متراژ 1334.5 متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و 370 میلیون ریال تجهیز و ساخته شد.
زیرسازی و آسفالت محور کارگران و اتصال آن به میادین شهید مصطفی خمینی و شهید فهمیده، افتتاح پروژه احداث و بهسازی میادین شهید مصطفی خمینی و شهید فهمیده از دیکر پروژه‌های افتتاحی بیرجند بود.
تخریب و بازسازی فاز یک ضلع جنوبی باغ ایرانی، افتتاح پروژه ایجاد فضای سبز حاشیه بلوار شهید صیاد شیرازی، کلنگ زنی پارکینگ طبقاتی حکیم نزاری و پارکینگ طبقاتی میدان امام خمینی(ره) و پارک سایت اداری از دیگر پروژه‌های افتتاحی امروز شهرداری بیرجند بود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield