پیام خراسان

آخرين مطالب

طی هفته دولت صورت می‌گیرد؛

افتتاح 44 پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی اجتماعي

افتتاح 44 پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از افتتاح 44 پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با ارزشی بالغ بر 410 میلیارد ریال از محل منابع ملی و استانی خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، جعفر شهامت اظهار کرد: هفته دولت، یادآور شهدای دولت خدمتگزار و در راس آن شهیدان رجایی و باهنر و همچنین بهانه‌ای برای نزدیکتر شدن بیشتر دولت و ملت در نظام اسلامی است.
وی بیان کرد: طرح‌های قابل افتتاح استان در این حوزه شامل؛ 40 پروژه در حوزه راهداری، سه پروژه درحوزه فنی و نظارت و یک پروژه در حوزه حمل و نقل جاده‌ای است که تماماً طی سال 98 انجام شده است.
وی افزود: پروژه‌های بخش راهداری شامل؛ روکش آسفالت راه‌های سطح استان به طول 155 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال، ابنیه فنی سه دستگاه با اعتبار بالغ بر 10میلیارد ریال، اجرای روشنایی با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال و سایر پروژه‌ها نیز در حوزه راهداری با اعتباری بالغ بر 27.8 میلیارد ریال قابل افتتاح در هفته دولت خواهد بود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه فنی و نظارت، ادامه داد: احداث مجتمع خودرویی طاجانی، تکمیل راهدارخانه سرچاه و احداث ساختمان جانبی پلیس راه استان با اعتباری بالغ بر 24.8 میلیارد ریال از جمله این پروژه‌ها است.
شهامت از اجرای برنامه ساماندهی علائم افقی و عمودی و روشنایی راه‌ها در قالب 8 محور در کریدورهای شریانی و احداث 50 پارکینگ و استراحتگاه موقت در طول راه‌های کویری طی ماه‌های آتی خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به انتقال ساخت راه‌های روستایی طبق مصوبه شورای عالی اداری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان طرح‌های ویژه‌ای با هماهنگی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و راه و شهرسازی برای تسریع ساخت و بهره برداری از این راه‌ها ارائه شده است که به محض تصویب و ابلاغ اعتبار اطلاع رسانی و عملیات اجرایی به صورت امانی – پیمانی آغاز می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield