پیام خراسان

آخرين مطالب

افزایش 20 درصدی بهای سرویس مدارس اجتماعي

افزایش 20 درصدی بهای سرویس مدارس
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از افزایش 20 درصدی بهای سرویس مدارس نسبت به سال گذشته خبر داد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، احمد محبی در این خصوص، اظهار کرد: در جلسه کارگروه ماده 18 ویژه سرویس‌های مدارس بر اساس امتیازبندی تاکسیرانی و آموزش و پرورش 51 شرکت برای سرویس‌دهی به دانش‌آموزان انتخاب شدند.
وی ادامه داد: مدارس میان این تعداد شرکت تقسیم و قبل از آغاز سال تحصیلی جلسه توجیهی با مشارکت راهنمایی و رانندگی و سازمان تاکسیرانی جهت سرویس‌دهی مناسب به دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.
محبی با بیان این‌که «بیش از 7 هزار خودرو از جمله 500 ون از ابتدای مهر به بیش از 80 هزار دانش‌آموز سرویس‌دهی می‌کنند»، تصریح کرد: ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس از طریق سامانه سپند انجام و رانندگان و خودروها ابتدا از طریق سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی گزینش و سپس به شرکت‌ها برای سرویس‌دهی معرفی می‌شوند که این کار در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: پس از گزینش برچسب ویژه سرویس مدارس برای خودروها صادر و رانندگان ملزم به نصب آن روی خودروهای سرویس مدارس هستند در غیر این صورت از سوی پلیس راهور و بازرسان سازمان تاکسیرانی متوقف و اعمال قانون خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در خصوص نرخ سرویس مدارس نیز گفت: براساس مصوبه شورای شهر نرخ سرویس‌دهی مدارس در سال تحصیلی 98-99 با توجه به افزایش قیمت خودروها، لوازم یدکی و سایر موارد، حدود 20 درصد افزایش داشته است.
وی اضافه کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده سرویس‌دهی مدارس از ابتدای مهرماه با وضعیت مناسب‌تری نسبت به سال گذشته انجام خواهد شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield