پیام خراسان

آخرين مطالب

در بریتانیا اجرا می‌شود

راهکار جدید برای بازیافت بطری‌های پلاستیکی اجتماعي

راهکار جدید برای بازیافت بطری‌های پلاستیکی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فروشگاه ایسلند با طرحی پیشرو در صنعت، اولین دستگاه‌های فروش معکوس خود را در مجموعه‌ای از این فروشگاه‌های زنجیره‌ای از ماه مه سال 2018 عرضه و تاکنون بیش از یک میلیون بطری پلاستیکی را بازیافت کرده است.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از ریسایکل نیوز، بازخورد مشتریان در این دوره آزمایشی‌ در فروشگاه ایسلند موفقیت‌آمیز بوده و 96 درصد از خریداران معتقدند که این طرح باید به کلیه خرده‌فروشان انتقال یابد.
نتایج این طرح نشان داد که انگیزه اصلی افرادی که از ماشین‌های فروش معکوس استفاده می‌کنند کمک به محیط زیست و کاهش نگرانی‌های مربوط به محیط زیست است.
نتایج حاصل از طرح آزمایشی ماشین‌های فروش معکوس، تقاضای روزافزون مصرف‌کنندگان برای ارائه طرح بازگشت این مواد در سراسر انگلیس را نشان می‌دهد.
دو سوم مشتری‌ها حداقل در هفته دو بار از دستگاه‌ها استفاده کردند و 75 درصد اعتقاد دارند که این طرح روش خوبی برای بازگشت مواد پلاستیکی است.
مدیر عامل شرکت اعلام کرد: ایسلند اولین خرده‌فروشی بود که دستگاه‌های فروش معکوس را آزمایش کرد و ما معتقدیم بازخورد مشتری نشان می‌دهد که مدل ساده ما برای پذیرش انواع بطری نوشیدنی‌های پلاستیکی و گسترش این طرح به انواع قوطی‌های نوشیدنی روشی مناسب در طرح بازگشت در سطح ملی است.
وی گفت: ما بیش از 950 فروشگاه در سراسر انگلیس داریم و با پشتیبانی دولت می‌توان در هر فروشگاه یک ماشین فروش معکوس قرار داد. با بازگشت بیش از یک میلیون بطری به پنج فروشگاه ایسلند تاثیر محیطی مثبت در زمینه محیط زیست سالم کاملا مشهود بوده و می‌باشد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield