پیام خراسان

آخرين مطالب

افتتاح 69 پروژه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی اقتصادي

افتتاح 69 پروژه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی 69 پروژه شهرستان اسفراین با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد و 139 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی رضا رجب زاده در آیین افتتاح متمرکز این پروژه ها اظهار کرد: تسهیل مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان خراسان شمالی به دلیل پیگیریهای مستمر استاندار خراسان شمالی بود زیرا دکتر شجاعی با بیش از 80 مسئول کشوری نشست داشتند.
وی افزود: پروژه های مهمی در شهرستان اسفراین از جمله تکمیل مجتمع های آبرسانی ،تکمیل آموزشگاه بهورزی ،تکمیل بلوک زایمانی ،اختصاص بیش از 60 میلیارد تومان اعتبار نوسازی مدارس،و از همه مهمتر اتصال خراسان شمالی به راه آهن کشور ،امضای تفاهم نامه هایی با شرکتهای تامین سرمایه از اهم این موارد است.
رجب زاده با بیان اینکه مدیران شهرستان با انسجام و اتحاد موضوعات را پیگیری کنند تصریح کرد:هرشهرستان به تناسب استعداد خودش و تلاش مدیران از این موضوعات بهره مند شود که البته با توجه به ظرفیت شهرستان اسفراین شرایط برای بهره برداری از این تفاهم نامه ها در اسفراین مهیاست .
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذار در جایی سرمایه گذاری میکند که فرایند کار تسهیل شود ،خاطرنشان کرد:برنامه هایی دولت برای اشتغال مناطق محروم ، تحقق مصوبات شورای توسعه شرق و غرب ارائه تسهیلات با نرخ کم به روستائیان و عشایر و عزم و اراده مسئولین شهرستان برای پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذار برای ماندگاری سرمایه گذار بومی دارد.
رجب زاده اظهار کرد :در اسفراین ظرفیتهای خوبی برای توسعه بخشهای کشاورزی وجود دارد و این درحالیست که یکی از پیشران های توسعه ، ارتقاء ظرفیت کشاورزی است . وی افزود :یکی از رسالت های مهم دولت تدبیر و امید بحث احداث 400 هزار واحد مسکونی تحت عنوان اقدام ملی است.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات استانها بحث تهیه مسکن است ،تصریح کرد:بیش از 70 درصد هزینه سبد خانوار هزینه تهیه مسکن است و این مسکن در شهرهای بزرگ مانعی در جهت ازدواج جوانان است ضروریست که نیاز مسکن در استان سنجیده شود.
رجب زاده افزود :در منافع ملی هم صدا هستیم همین موضوع در استان هم دیده شده است اگر به صراحت اعلام می کنیم که در سفر رییس جمهور اعتبارات خوبی اخذ کردیم در سایه همین همدلی و انسجام بین مردم استان است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield