پیام خراسان

آخرين مطالب

49 مصوبه ره آورد سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان -
فرماندار نهبندان با اشاره به اینکه 433 پروژه با 60 میلیارد تومان اعتبار ره آورد سفر مقام معظم رهبری به شهرستان نهبندان بوده است، گفت: سفر استاندار خراسان جنوبی در دی ماه سال گذشته به این شهرستان 49 مصوبه به همراه داشته است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مجید بیکی، در مراسم سالگرد ورود مقام معظم رهبری به شهرستان نهبندان، با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به شهرستان نهبندان در سال 78 گفت: ره آورد این سفر برای شهرستان نهبندان تاکنون 433 پروژه با اعتبار 60 میلیارد تومان بوده است.
وی با بیان اینکه ره آورد این سفر برای شهرستان نهبندان تاکنون 433 پروژه با اعتبار 60 میلیارد تومان بوده است، افزود: 165 پروژه با اعتبار بیش از 149 میلیارد تومان در هفته دولت بهره‌برداری، افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.
فرماندار نهبندان بیان کرد: این پروژه‌ها شامل؛ راه، آبرسانی، برق رسانی به مناطق روستایی و شهری و صنعتی است و به زودی با پیگیری‌های استاندار برق رسانی به مناطق معدنی شاهکوه نهبندان انجام و شاهد اشتغال بیشتری خواهیم بود.
بیکی با تاکید بر اینکه سفر استاندار خراسان جنوبی در دی ماه سال گذشته به این شهرستان 49 مصوبه به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: تاکنون 70 درصد از این مصوبات اجرایی و عملیاتی شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield