پیام خراسان

آخرين مطالب

وزیر صنعت، معدن و تجارت به خراسان جنوبی سفر می‌کند اجتماعي

وزیر صنعت، معدن و تجارت به خراسان جنوبی سفر می‌کند
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه تعدادی از معاونین و مدیران ارشد وزارت روز شنبه 9 شهریورماه جاری، به خراسان جنوبی سفر می‌کند.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، داود شهرکی، امروز 7 شهریور، در جمع خبرنگاران افزود: دکتر رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در این سفر یک روزه، صبح روز شنبه پس از حضور در مزار مطهر شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، به منظور افتتاح واحد تولید پروفیل و درب و پنجره یو پی وی سی در شهرک صنعتی قاین به شهرستان قائنات سفر خواهد کرد.
وی ادامه داد: وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه‌های خود از کارخانه فولاد قائنات و همچنین کارخانه منیزیم سربیشه و طرح‌های توسعه‌ای این کارخانه بازدید خواهد کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی افزود: بازدید از کارخانه کویر تایر و طرح توسعه آن، آغاز عملیات اجرایی طرح بازیافت کاغذ شرکت کاشی فرزاد و نشست با فعالان اقتصادی استان از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در سفر یک روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
شهرکی خاطرنشان کرد: همچنین برای معاونین همراه وزیر برنامه‌هایی به صورت مستقل در شهرستان‌های سربیشه، درمیان و زیرکوه پیش بینی شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield