پیام خراسان

آخرين مطالب

همزمان با هفته دولت؛

3 پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری در سربیشه به بهره برداری رسید اجتماعي

3 پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری در سربیشه به بهره برداری رسید
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه از افتتاح سه پروژه آبخیزداری و منابع طبیعی در این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمد فتحی با اشاره به افتتاح پروژه ‌های منابع طبیعی در هفته دولت، اظهار کرد: این پروژه‌ها شامل؛ دو پروژه آبخیزداری از جمله اجرای 775 متر مکعب عملیات گابیون بندی و 853 متر مکعب عملیات سنگ و ملات در حوزه شورستان می‌شود.
وی، اعتبار هزینه شده برای این دو پروژه را بالغ بر چهار میلیارد و 114 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: با اجرای این پروژه‌ها 100 نفر از مردم روستای گورید بالای بخش شورستان از مزایای آن بهره مند می‌شوند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سربیشه، کنترل سیلاب، افزایش و تقویت سفره‌های آب زیرزمینی، پیشگیری و کاهش اثرات خشکسالی، کنترل رسوبات، تثبیت خاک و بهبود پوشش گیاهی را جمله اهداف اجرای این پروژه برشمرد.
فتحی همچنین از افتتاح عملیات بیولوژیک در منطقه شیرگ آقا شهرستان سربیشه همزمان با هفته دولت خبر داد و یادآور شد: در این عملیات نیز 15 هکتار بوته کاری و نهال کاری انجام و بالغ بر 500 نفر از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield