پیام خراسان

آخرين مطالب

افتخارآفرینی دانشگاه بیرجند در هفتمین جشنواره ملی رویش اجتماعي

افتخارآفرینی دانشگاه بیرجند در هفتمین جشنواره ملی رویش
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - کارشناس کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه بیرجند از کسب مقام دوم کشوری و مقام اول منطقه دو توسط کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه بیرجند خبر داد و گفت: کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه بیرجند در هفتمین جشنواره ملی رویش مقام اول منطقه دو و مقام دوم کشوری را به دست آوردند.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه بیرجند، رویا موحدی، کارشناس کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه بیرجند گفت: هفتمین جشنواره ملی رویش 6 و 7 شهریورماه در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار شد.
وی بیان کرد: این جشنواره با شرکت 1281 کانون فرهنگی و هنری از 137 دانشگاه کشور برگزار شد که پس از انتخاب کانون‌های فرهنگی و هنری برتر در بخش‌های مختلف از آن‌ها تقدیر به عمل آمد.
کارشناس کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه بیرجند تصریح کرد: دانشگاه بیرجند در این مسابقات با کسب 7 رتبه برتر در بخش کانون‌ها و سه رتبه برتر در بخش آثار در مجموع توانست با کسب 10 رتبه برتر مقام اول منطقه دو و مقام دوم کشوری را پس از دانشگاه فردوسی مشهد کسب کند.
موحدی افزود: در بخش کانون‌ها، دانشگاه بیرجند 7 رتبه برتر کسب کرد و کانون‌های کارآفرینی، خوشنویسی، بازی‌های فاخر، گردشگری، شعر و ادب، عفاف و حجاب، حماسه و دفاع به عنوان کانون‌های برتر هفتمین جشنواره ملی رویش انتخاب شدند.
وی خاطرنشان کرد: سه اثر از کانون هنرهای تجسمی در زمینه فرش، گلیم و سازه‌های فلزی از سمیرا صادقی خواه و مهین آهمند به عنوان اثر برتر معرفی شد و از آن‌ها تقدیر به عمل آمد.
کارشناس کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه بیرجند یادآور شد: مسابقات جشنواره ملی رویش با رقابت کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield