پیام خراسان

آخرين مطالب

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

خدمت به مردم در سبک زندگی شهید رجایی فراتر از شعار بود اجتماعي

خدمت به مردم در سبک زندگی شهید رجایی فراتر از شعار بود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: خدمت به مردم در سبک زندگی شهید رجایی فراتر از شعار بود.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام احمد رضایی در مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریورماه اظهارکرد: سنت الهی بر این است که کسی نمی‌تواند برای ابد در این دنیا زندگی کند ولی برخی آن‌گونه زیسته‌اند که یاد و خاطره‌شان آنان را برای همیشه زنده وکارآمد نگه داشته است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: شهداء و از جمله شهیدان رجایی و باهنر از جمله افرادی هستند که درس‌های زندگی و سبک مدیریتی شان آنان را برای همیشه در اذهان جامعه ما زنده نگه داشته است.
رضایی با بیان اینکه این جاودانگی را خداوند به واسطه لیاقتشان به شهداء هدیه کرده است، ادامه داد: شهدا در دنیا اطاعت از حق، اولیاء خدا و ولی فقیه زمان کردند و خداوند نیز در مقابل برای همیشه یاد و خاطره آنان را در میان مردم جاویدان نگه داشت.
وی افزود: البته شهدا از خدا و اولیاء خدا بر اساس یک معرفت و آگاهی اطاعت کردند چرا که همواره معبود را در زندگی حاضر و ناظر می‌دیدند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: اگر خدا را در زندگی حاضر و ناظر ببینیم در دوران مسئولیت مجاهدت، تلاش شبانه روزی و مقاومت در برابر معاندان خواهیم داشت و عاقبتی چون شهیدان رجایی و باهنر برای ما رقم می‌خورد.
رضایی با اشاره به اینکه ایران اسلامی امروز هدایت‌گر و حامی جریان مقاومت است، گفت: درس‌های مقاومت و عزت‌آفرینی را از محرم و مکتب سید الشهدا(ع) آموخته‌ایم که این درس‌ها زمینه رستگاری را فراهم می‌آورد.
وی گفت: ما تمایل نداریم با وجود این همه هزینه‌ برای انقلاب اسلامی تسلیم جریان ذلت شویم و تسلیم شدن به هیج وجه در شأن ملت ایران نیست.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر مردم را به معنای واقعی جزئی از کابینه خود می‌دانستند، بیان کرد: خدمت کردن به مردم در سبک رفتاری شهیدان دولت فراتر از یک شعار بود.
رضایی با اشاره به اینکه در حکومت اسلامی مسئولیت یک امانت الهی است، ادامه داد: انقلاب اسلامی امروزه بر جریان‌های مقاومت در کشورهای اسلامی چون یمن و سوریه تأثیر گذاشته که قابل مشاهده و ارزیابی است.
وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) بر عملکرد شهید رجایی مهر تأیید زدند، اظهار کرد: ولایتمداری، اهل عبادت بودن و پایداری از ویژگی های این شهید بزرگوار بود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield