پیام خراسان

آخرين مطالب

طی هفته گذشته رخ داد؛

وقوع 33حادثه در خراسان جنوبی/امدارسانی هلال احمر به 145حادثه دیده اجتماعي

وقوع 33حادثه در خراسان جنوبی/امدارسانی هلال احمر به 145حادثه دیده
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از وقوع 33 مورد حادثه در هفته گذشته در استان خبر داد و گفت: به دنبال این حوادث به 145 حادثه دیده امدارسانی شده است.

حمزه اسعد زاده در گفتگو با مهر با اشاره به حوادث یک هفته گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به 33 مورد حادثه اعزام شده اند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: از این تعداد 28 مورد جاده‌ای، دو مورد حضوری و سه مورد شهری بوده است.
وی با بیان اینکه طی مأموریت‌های هفته گذشته به 145 حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: از این تعداد 141 نفر در حوادث جاده‌ای، یک نفر به صورت حضوری و سه نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده اند.
اسعدزاده با بیان اینکه 110 نیروی هلال احمر در قالب 48 تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین در یک هفته گذشته هفت مورد عملیات رهاسازی انجام شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده‌ای، از آغاز تا پایان عملیات، یک ساعت و 8 دقیقه و 40 ثانیه بوده است.
وی در توصیه‌ای به مسافران و رانندگان بیان کرد: از مسافران خواستاریم در مسیرهای اصلی سفر کرده و از ورود به مسیرهای فرعی کم تردد و ناشناخته پرهیز کنند.
اسعدزاده گفت: در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی با شماره 112 سازمان امداد و نجات تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی مستقر در محل یا جاده مراجعه کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield