پیام خراسان

آخرين مطالب

وقوع 33 حادثه طی هفته گذشته در خراسان جنوبی اجتماعي

وقوع 33 حادثه طی هفته گذشته در خراسان جنوبی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به وقوع 33 مورد حادثه در هفته گذشته در استان، گفت: در پی این حوادث به 145 حادثه دیده امدادسانی شده است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حمزه اسعدزاده، با اشاره به حوادث یک هفته گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به 33 مورد حادثه اعزام شده‌اند.
وی با بیان اینکه از این تعداد 28 مورد جاده‌ای، دو مورد حضوری و سه مورد شهری بوده است، افزود: طی ماموریت‌های هفته گذشته به 145حادثه دیده امدادرسانی شده است.
معاون هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: از این تعداد 141 نفر در حوادث جاده ای، یک نفر به صورت حضوری و سه نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده‌اند.
اسعدزاده با بیان اینکه 110 نیروی هلال احمر در قالب 48 تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته‌اند، افزود: همچنین در یک هفته گذشته هفت مورد عملیات رهاسازی انجام شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده‌ای، از آغاز تا پایان عملیات، یک ساعت و 8 دقیقه و 40 ثانیه بوده است.
اسعدزاده در توصیه‌ای به مسافران و رانندگان، تصریح کرد: از مسافران خواستاریم در مسیرهای اصلی سفر کرده و از ورود به مسیرهای فرعی کم تردد و ناشناخته پرهیز کنند.
وی یادآور شد: در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی با شماره 112 سازمان امداد و نجات تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی مستقر در محل یا جاده مراجعه کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield