پیام خراسان

آخرين مطالب

عامل فساد اجتماعی در بیرجند دستگیر شد اجتماعي

عامل فساد اجتماعی در بیرجند دستگیر شد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری فردی که با دایر کردن پاتوقی در خیابان شهید بهشتی بیرجند باعث اشاعه فساد و فحشا شده بود، خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی اکبر حیدری اظهار کرد: با دریافت گزارشات متعدد مردمی مبنی بر فعالیت فردی در خیابان شهید بهشتی شهرستان بیرجند در زمینه ترویج فساد و فریب جوانان، موضوع توسط پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی پیگیری شد و دستگیری عامل فساد اجتماعی در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی بیان کرو: مأموران در تحقیقات خود دریافتند که متهم از موتورسیکلت در راستای انجام فعالیت‌های مجرمانه خود استفاده می‌کند و بیشتر در ساعات پایانی شب و در محل‌های خلوت تردد دارد که با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی متهم شناسایی و تحت نظر قرار گرفت.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی و اطمینان از حضور متهم در پاتوق خود، عامل فساد اجتماعی را در پاتوقش دستگیر و در بازرسی از محل اقلام ممنوعه، غیر مجاز و آلات استعمال مواد مخدر کشف کردند.
حیدری با بیان اینکه متهم دستگیر شده باعث فریب بسیاری از جوانان در شهرستان بیرجند و کشاندن آن‌ها به فساد و ناهنجاری‌های اجتماعی شده بود، تصریح کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی با قاطعیت برخورد می‌کند و از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
وی با تأکید بر نقش خانواده در پیشگیری از معضلات اجتماعی و هوشیاری در خصوص مراقبت از جوانان و نوجوانان، خاطرنشان کرد: زندگی ایمن و بدون دغدغه در شهرها و محیط‌های اجتماعی به دلیل فراوانی جمعیت و وجود افرادی با فرهنگ‌ها و قومیت‌های گوناگون، نیازمند مراقبت بیشتری از فرزندان است که از شهروندان تقاضا داریم نحوه صحیح ارتباط با فرزندان را فرا گرفته و در مراقبت از آنان تلاش بیشتری کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield