پیام خراسان

آخرين مطالب

رنجی که در غفلت از گنج‌ها رقم می‌خورد اجتماعي

رنجی که در غفلت از گنج‌ها رقم می‌خورد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است برای ماندگاری جمعیت در شهرستان نهبندان حداقل‌هایی برای معیشت مردم تعیین کنیم، گفت: در این شهرستان ظرفیت‌ها و گنج‌های بسیاری وجود دارد، اما غیر از رنج حاصل دیگری در زندگی مردم مشاهده نمی‌شود.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، نظر افضلی، امشب 9 شهریور، در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان که با حضور وزیر صمت برگزار شد، اظهار کرد: از سال 91 تا سال 95 هفت هزار نفر از شهرستان نهبندان مهاجرت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه لازم است برای ماندگاری جمعیت در شهرستان نهبندان حداقل‌هایی برای معیشت مردم تعیین کنیم، افزود: در این شهرستان ظرفیت‌ها و گنج‌های بسیاری وجود دارد، اما غیر از رنج حاصل دیگری در زندگی مردم مشاهده نمی‌شود.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون موتور توسعه استان با حضور صنعتگران و کارخانه‌ها روشن شده، اما در این سال‌ها صنعت به موازات کشاورزی در استان رشد پیدا نکرده است.
افضلی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌ها، یادآور شد: پنج درصد معادن کشور را در استان داریم و می‌توانیم در حوزه تجارت از ظرفیت افعانستان، پاکستان و هند می‌توان با ارائه قوانین و تسهیلات استفاده کرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield