پیام خراسان

آخرين مطالب

نسخه ویژه‌ای برای توسعه خراسان جنوبی بپیچید اجتماعي

نسخه ویژه‌ای برای توسعه خراسان جنوبی بپیچید
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - نماینده مردم فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس گفت: خراسان جنوبی استانی معدنی است که لازم است نسخه ویژه‌ای برای توسعه آن جدا از نسخه کشوری پیچیده شود.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدرضا امیر حسنخانی، امشب 9 شهریور، در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: معادن در بخش طبس و فردوس بسیار فعال است.
وی با تاکید بر توجه به زغال سنگ طبس، افزود: شهرستان فردوس را به عنوان قطب پنجم نساجی کشور پیشنهاد می‌دهیم.
نماینده مردم فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس با تاکید بر توجه به زیرساخت‌ها، بیان کرد: نرخ مالیات واحدهای تولیدی در این استان نباید با کشور هماهنگ باشد چراکه اگر تمام هزینه‌ها با هزینه‌های کشور یکسان باشد، متضرر می‌شویم.
امیرحسنخانی از وزیر صمت درخواست کرد خراسان جنوبی را ویژه ببینند چراکه اگر این امر محقق نشود، این استان توسعه پیدا نمی‌کند.
وی تصریح کرد: خراسان جنوبی استانی معدنی است که لازم است نسخه ویژه‌ای برای توسعه آن پیچیده شود.
نماینده مردم فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس بت بیان اینکه معدن کاران در این استان مشکلات بسیاری دارند، تصریح کرد: لازم است به نواحی صنعتی در خرایان جنوبی توجه ویژه‌ای شود.
امیرحسنخانی در مورد قانون معافیت مالیاتی نیز گفت: تنها اشخاص حقوقی مشمول این قانون می‌شوند.
وی یادآور شد: قرار بود دو درصد از درآمد معدن زغال سنگ طبس به توسعه اختصاص پیدا کند که علی رغم دستورات موکد وزیر صمت این مهم محقق نشده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield