پیام خراسان

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی خراسان رضوی؛

هیچ زمانی چون حالا بستر خدمت در استان فراهم نبوده است اجتماعي

هیچ زمانی چون حالا بستر خدمت در استان فراهم نبوده است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: هیچ زمانی در استان خراسان‌رضوی هم‌‍‌چون زمان فعلی بستر خدمت فراهم نبوده است. در حال حاضر همه دستگاه‌ها در کنار هم هستند و فرصت جدی برای ساخت و تغییر مشهد ساخته‌اند.
  محمدکاظم تقوی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور استان، اظهار کرد: استان خراسان رضوی با همه ویژگی‌های خاص خود، نیاز به مدیر و نیروی کشوری دارد؛ چرا که از تمام کشور و قریب به چهار میلیون مسافر از کشورهای اسلامی به مشهد سفر می‌کنند.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در بیانات خطاب به نیروی انتظامی فرمودند "شما به معنای کلمه مجاهدان فی سبیل الله هستید" ایشان در جای دیگر فرمودند "نیروی انتظامی ویترین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است". به نظر من ویترین نیروی انتظامی، مجموعه راهنمایی و رانندگی است. شاید به ظاهر هیچ تهدیدی متوجه این افراد نیست، اما کار آن‌ها نیازمند به مدیریت قوی، اراده مستحکم، لسانی شیوا، بیانی گویا و روانشناسی کامل دارد.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی عنوان کرد: یک مامور نمی‌تواند در عرصه اجتماع تلاش کند، اما در ماموریت خود ابتر باشد یا نارضایتی ایجاد کند. اگر کارشناس ما در قضاوت‌های خود عادلانه و منصفانه عمل نکند، قطعاً دچار انحراف خواهیم شد.
تقوی افزود: رضایت خداوند در گرو رضایت مردم است. مامور راهور در قامت لباس سفید اگر ماموریتی انجام می‌دهد باید شئونات را رعایت کند.
وی با اشاره به اینکه «سرهنگ سلیمی با شناسایی نقاط ضعف مشهد، ویژگی‌های شهر و فرهنگ حاکم بر مشهد توانست به خوبی راهور استان را مدیریت کند»، خاطرنشان کرد: حکم رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا برای سرهنگ سلیمی آمد و بعد از موافقت ایشان برای این انتصاب جدید، ما نیز موافقت کردیم.
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: نیروهای کشوری زیادی آمادگی خود را برای خدمت‌گذاری در مشهد اعلام کردند اما ما قبول نکردیم چرا که می‌خواستیم از افراد قوی شهر خود و از بین گزینه‌های مختلف استان انتخاب کنیم که سرهنگ دهنوی را برای این منصب برگزیدیم. 
وی ادامه داد: انتظار داریم ایشان نه تنها ادامه دهنده راه گذشته باشند، بلکه نگاه جدی‌تری به موضوعات داشته باشند. 
تقوی با بیان اینکه «هیچ زمانی در استان خراسان‌رضوی هم‌‍‌چون زمان فعلی بستر خدمت فراهم نبوده است»، اظهار کرد: در حال حاضر همه دستگاه‌ها در کنار هم هستند و فرصت جدی برای ساخت و تغییر مشهد ساخته‌اند. استاندار، معاونین، شهردار، شورای اسلامی شهر مشهد و کلیه دستگاه‌ها با ما هماهنگ هستند. با این هماهنگی‌ها من دلیلی برای کم‌کاری نمی‌بینم. باید استان خراسان رضوی را به بالاترین سطح برسانیم. 
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield