پیام خراسان

آخرين مطالب

صفرزاده: کار با توپ‌های جدید لیگ سخت است/ هوا بهتر شود، در بوشهر نتیجه می‌گیریم ورزشي

صفرزاده: کار با توپ‌های جدید لیگ سخت است/ هوا بهتر شود، در بوشهر نتیجه می‌گیریم
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بازیکن تیم فوتبال شاهین شهردای بوشهر گفت: ضربه‌زدن به توپ‌های جدید لیگ برتری سخت است و آن چیزی که می‌خواهیم از آب درنمی‌آید.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ابوذر صفرزاده در خصوص شکست تیمش مقابل شهرخودرو در هفته دوم لیگ برتر نوزدهم اظهار کرد: بازی سختی را مقابل تیم خوب شهرخودرو پشت‌سر گذاشتیم. اگر ده نفره نمی‌شدیم بازی بهتری ارائه می‌دادیم. در نیمه اول چند ضدحمله داشتیم که باید استفاده می‌کردیم. شرایط تیم‌مان سخت است. همه بازیکنان تازه از لیگ یک آمده‌اند و طبیعتا تا هماهنگی کامل، نیاز به زمان داریم.
وی در خصوص این که تعطیلات لیگ چقدر می‌تواند به شاهین کمک کند، گفت: چند روز تمرین اضافه برای تیم خوب است. هوای بوشهر شرجی است و اگر آن هم بهتر شود، از بازی‌های آتی صددرصد در بوشهر نتیجه خواهیم گرفت.
بازیکن شاهین شهرداری بوشهر در رابطه با وضعیت توپ‌های لیگ نوزدهم عنوان کرد: ضربه‌زدن به این توپ‌ها سخت است و آن چیزی که انتظار داریم از آب در نمی‌آید. به هر حال استفاده از این توپ‌ها در لیگ نوزدهم، تصمیمی است که فدراسیون گرفته است. توپ‌های سال گذشته خیلی بهتر از توپ‌های این فصل بود، امیدوارم شرایط توپ‌ها برای ادامه رقابت‌ها تغییر کند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield