پیام خراسان

آخرين مطالب

رتبه سوم شناگران خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای کشور ورزشي

رتبه سوم شناگران خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای کشور
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - سرپرست و مربی تیم شنای خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای کشور گفت: دومین دوره المپیاد استعداد های برتر کشور از 6 تا 9 شهریور ماه با رتبه سوم پسران شناگر خراسان رضوی در رده سنی 13-14 سال در کرمانشاه به پایان رسید.
به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حمید ولی زاده در خصوص عملکرد شناگران خراسانی در المپیاد استعدادهای کشور اظهار کرد: پسران شناگر خراسان رضوی در رده سنی 13-14 سال با کسب 5 مدال طلا، 4 مدال نقره و 2 مدال برنز به رتبه سوم المپیاد استعداد های برتر کشور در کرمانشاه دست یافتند.
وی افزود: در رده سنی 13-14 سال، میلاد میرشاهی، در 200 قورباغه و ابولفضل سام در 50 کرال پشت و 200 کرال پشت، قهرمان شدند.
سرپرست و مربی تیم شنای خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای کشور عنوان کرد: امیرکیان حقیقت خواه، میلاد میرشاهی و ابولفضل سام در رشته 4×100 مختلط تیمی، مقام نخست را کسب کردند، همچنین امیرکیان حقیقت خواه در رشته 100 متر پروانه، میلاد میرشاهی، در 100 متر قورباغه و ابولفضل سام در 800 متر آزاد، رتبه دوم را کسب کردند.
ولی زاده اضافه کرد: میلاد میرشاهی، امیرکیان حقیقت خواه و ابولفضل سام، در رشته 4×100 آزاد تیمی، رتبه سوم را بدست آوردند.
وی افزود: در رده سنی 15- 16 سال، سید مهدی فریدمهر در200 متر پروانه، مدال طلا را از آن خود کرد و در 400 متر آزاد، مدال نقره بدست آورد، همچنین معراج توروه، 50 متر قورباغه، سوم شد.
سرپرست و مربی تیم شنای خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای کشور تصریح کرد: در این دوره از مسابقات تیم شنای خراسان رضوی در زیر گروه رده های سنی قرار داشت و شناگران استان از لحاظ سنی با شناگرانی بزرگتر از خود به رقابت پرداختند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield