پیام خراسان

آخرين مطالب

تحصیل 960 دانشجو در دانشگاه پیام نور اسفراین علمي

تحصیل 960 دانشجو در دانشگاه پیام نور اسفراین
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - سرپرست دانشگاه پیام نور اسفراین از تحصیل 960 دانشجو در این دانشگاه خبر داد.
عبدالله مفاخری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: 960 دانشجو در 21 رشته متنوع در دانشگاه پیام نور شهرستان اسفراین مشغول به تحصیل هستند.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید از آمادگی دانشگاه پیام نور شهرستان اسفراین برای پذیرش با آزمون و بدون آزمون دانشجویان جدیدالورود خبر داد و افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام اولیه در این دانشگاه را انجام دهند .
سرپرست دانشگاه پیام نور اسفراین ادامه داد: دانشگاه پیام نور در سال 1375 در شهرستان اسفراین تاسیس شده و از آن زمان تاکنون دانشجویان زیادی را در درون خود پرورش داده است.
وی اعضای هیئت علمی پیام نور اسفراین را 10 نفر اعلام کرد و گفت: هفت نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه دارای مدرک دکترا و سه نفر در حال تحصیل در این مقطع هستند.
مفاخری همچنین با اشاره به قبولی تعداد بالایی از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور در آزمون های استخدامی و ارشدافزود: منابع تحصیلی معرفی شده در دانشگاه پیام نور منابع مرجع و معتبری است که در دانشگاه های دولتی تدریس می شوند ضمن اینکه به دلیل سراسری بودن آزمون های ترم این دانشگاه،دانشجویان پیام نور از حب و بغض اساتید به دور هستند و با تکیه بر اطلاعات خود نمره قبولی کسب می کنند.
وی فعالیت انجمن ها، کانون ها و نشریات را مورد تقدیر قرار داد و تصریح کرد: امور فرهنگی و تربیت بدنی در دانشگاه پیام نور اسفراین به خوبی عمل کرده است و دانشجویان فعال در جشنواره های فرهنگی ،ورزشی کشور خوش درخشیده اند.
مفاخری با تاکید بر احساس نیاز کشور به دانشجویان و فارغ التحصیلان گرایش های علوم انسانی بیان کرد: در گذشته تعداد زیادی از داوطلبان تمایل ورود به گرایش های رشته تجربی و فنی را داشتند اما امروزه این رشته ها اشباع شده است و نیاز به ورود کارشناسان علوم انسانی در عرصه های مختلف برای رفع مشکلات جامعه شناختی مشاهده می شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield