پیام خراسان

آخرين مطالب

اتوبوسرانی:

تابستان آینده همچنان اتوبوس بدون کولر خواهیم داشت/ رمارم: عذرخواهی می‌کنم اجتماعي

تابستان آینده همچنان اتوبوس بدون کولر خواهیم داشت/ رمارم: عذرخواهی می‌کنم
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون اداری مالی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: تابستان سال آینده در بخش سازمانی اتوبوس بدون کولر نخواهیم داشت، اما متأسفانه ناوگان در بخش خصوصی همچنان اتوبوس بدون کولر خواهیم داشت.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سهیل امین‌الشریعه در هفتاد و یکمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که امروز در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به وضعیت حال حاضر کشور نتوانستیم اتوبوس‌ جدیدی خریداری کنیم.
وی ادامه داد: بر این اساس قرار شد به منظور حل مشکلات امکانات اتوبوس‌ها به بازسازی ناوگان موجود اقدام کنیم.
امین‌الشریعه تصیح کرد: بر این مبنا طی شش ماهه اول سال 1397 بودجه‌ای به عنوان بودجه بازسازی ناوگان موجود به بودجه سازمان اتوبوسرانی اضافه شد و برنامه بازسازی در برنامه کار اتوبوسرانی قرار گرفت. در حال حاضر بالغ بر 300 دستگاه اتوبوس در برنامه بازسازی قرار دارند. از این میزان تعدادی اتوبوس پس از بازسازی به خطوط اتوبوسرانی بازگشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود با پیگیری‌های انجام شده تا بهمن ماه تمامی این 300 دستگاه را بازسازی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: تابستان سال آینده در بخش سازمانی اتوبوس بدون کولر نخواهیم داشت، اما متأسفانه در ناوگان بخش خصوصی همچنان اتوبوس بدون کولر خواهیم داشت.
شهناز رمارم، عضو شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این خصوص، گفت: با وجود اینکه مشکلات موجود در ناوگان اتوبوسرانی به دلیل مشکلات موجود کشور به وقوع پیوسته و در اختیار شهرداری مشهد نبوده است از مشکلات به وجود آمده برای شهروندان به دلیل کمبود و تجهیز نبودن ناوگان اتوبوسرانی عذرخواهی می‌کنم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield