پیام خراسان

آخرين مطالب

امروز در شورای شهر مشهد چه گذشت؟ اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام خراسان - لایحه تعیین پیمانکار خرید و نصب تجهیزات فاز اول پروژه خط 3 قطار شهری و تفریغ بودجه سال 1397 برخی سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری مشهد در جلسه امروز شورای اسلامی شهر مشهد تصویب شد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، یکی از دستور کارهای هفتاد و یکمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که امروز در تالار شهر برگزار شد، بررسی و تصویب لایحه تعیین پیمانکار خرید و نصب تجهیزات فاز اول پروژه خط 3 قطار شهری مشهد بود.
بر این اساس «به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود، برای خرید و نصب به موقع تجهیزات فاز اول پروژه خط 3 قطار شهری و به‌ منظور فراهم‌نمودن شرایط بهره‌برداری از آن -حد فاصل میدان شهدا تا پایانه مسافربری- و به دلیل اهمیت تکمیل شبکه خطوط حمل‌ونقل ریلی شامل پایانه مسافربری، راه آهن و فرودگاه به بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌الحج(ع)، حداکثر ظرف مدت سه ماه از تاریخ ابلاغ قانونی مصوبه، مطابق ضوابط و مقررات، نسبت به انجام فرایند توان‌سنجی و کشف قیمت از شرکت‌های دارای توان فنی و مهندسی در این زمینه اقدام و آنالیز اقتصادی، مشخصات، فرآیند انتخاب پیمانکار و قرارداد آن را برای بررسی و تصویب به شورای اسلامی شهر ارسال کند».
همچنین «به منظور انجام فرآیند توان‌سنجی و کشف قیمت، بایستی فهرست نهایی شرکت‌های دارای توان فنی و مهندسی، به تأیید کمیته‌ای متشکل از اعضای کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر، معاونت مربوط در شهرداری و مشاور طرح حداکثر یک هفته پس از ابلاغ قانونی این مصوبه برسد». 
همچنین در این جلسه تفریغ بودجه سال 1397 سازمان‌های مدیریت پسماند، پارک‌ها و فضای سبز و آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد و شرکت‌های بهره‌برداری قطار شهری و نمایشگاه بین‌المللی مشهد به تصویب رسید.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield