پیام خراسان

آخرين مطالب

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران:

پروژه‌های نیمه تمام هلال احمر خراسان جنوبی ویژه پیگیری می‌شود اجتماعي

پروژه‌های نیمه تمام هلال احمر خراسان جنوبی ویژه پیگیری می‌شود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند-رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام در خراسان جنوبی به صورت ویژه پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی اصغر پیوندی صبح سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر ارگانی فرهنگی و اجتماعی است، افزود: هر کجا مشکلی برای مردم است، پای جمعیت هلال احمر در میان است.
وی با بیان اینکه خراسان جنوبی استانی پهناور بوده و از محدودیت‌های زیادی رنج می‌برد، اظهار کرد: با توجه به مشکلات موجود در استان جمعیت هلال احمر در کشور نگاهی ویژه به استان دارد.
پیوندی با بیان اینکه تلفات جاده‌ای و حوادث ترافیکی از جمله مشکلات خراسان جنوبی که همه را رنج می‌دهد، افزود: سیل و خشکسالی دو مشکل عمده استان بوده که می‌طلبد با کمک مردم مشکلات به حداقل برسد.
رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به زلزله‌های اخیر در استان افزود: این مشکلات نیاز دارد که تمام دستگاه‌ها نسبت به استان نگاهی ویژه داشته باشند.
وی با اشاره به مرز مشترک خراسان جنوبی با افغانستان بیان کرد: این امر باعث مشکلاتی در استان بوده که می‌طلبد مورد توجه قرار گیرد.
پیوندی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند با اعتبارات مرکزی مشکلات مردم و جامعه را رفع کند، اظهار کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام در استان به صورت ویژه پیگیری می‌شود.
کمک 380 میلیارد تومانی مردم ایران به سیل زدگان
وی با اشاره به اهداف راه اندازی کاروان نذر آب هلال احمر بیان کرد: به دنبال خشکسالی‌های موجود در برخی استان‌ها، طرحی به نام نذر آب را از سال گذشته آغاز کردیم.
پیوندی ادامه داد: توزیع بسته‌های فرهنگی برای مدارس، توزیع مخازن آب و توجه به مشکلات بهداشتی و درمانی از جمله فعالیت‌های کاروان نذر آب است.
رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: علی رغم سیل‌های سال جاری هنوز خشکسالی در بسیاری از استان‌ها وجود دارد بنابراین طرح کاروان نذر آب دو در سال جاری در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به کمک‌های مردمی در حوادث بیان کرد: در سیل‌های اخیر مردم شریف ایران 220 میلیارد تومان وجه نقد و 160 میلیارد تومان اجناس از طریق هلال احمر به سیل زدگان کمک کردند.
پیوندی بیان کرد: کمک داوطلبانه مردم در حوادث و طرح‌های هلال احمر بی نظیر است و به دنبال حفظ این سرمایه‌های اجتماعی هستیم.
بنا به گفته رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توزیع ماشین و کامیونت به خراسان جنوبی و اتمام پروژه‌های نیمه تمام از جمله فعالیت‌های جمعیت هلال احمر کشور در این استان است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield