پیام خراسان

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

رفع مشکلات راههای خراسان جنوبی اولویت کار مسئولان قرار گیرد اجتماعي

رفع مشکلات راههای خراسان جنوبی اولویت کار مسئولان قرار گیرد
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی استانی پهناور بوده و عقب ماندگی‌های زیادی دارد، گفت: مسئولان رفع مشکلات راه‌ها را در اولویت کار قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح سه شنبه در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جمعیت هلال احمر جمعیتی با تجربه بوده و کارشناسی شده عمل می‌کند، افزود: جمعیت هلال احمر در زمان گرفتاری که خویشاوندان یکدیگر را رها می‌کنند، در کنار مردم قرار دارند.
وی با بیان اینکه خراسان جنوبی استانی پهناور بوده و عقب ماندگی‌های زیادی دارد، افزود: سالانه تلفات زیادی در جاده‌ها و محورها داریم که نیاز مند توجه است.
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه باید زیرساخت‌ها در اختیار مردم و جامعه قرار گیرد، اظهار کرد: مسئولان رفع مشکلات راه‌ها را در اولویت قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خواستار آگاهی بخشی جامعه از طریق ایجاد بسترهای فرهنگی شد و گفت: رانندگان باید با آگاهی از شرایط موجود در راه‌های استان رانندگی داشته باشند.
وی با بیان اینکه تصادفات زخم‌های کهنه زیادی بر چهره استان بر جای گذاشته است، افزود: کاهش تلفات جاده‌ای نیازمند این امر است که رانندگان و مسئولان به قوانین تعهد داشته باشند.
آیت الله عبادی اظهار کرد: ما شاهدیم گاهی همایش‌هایی برگزار می‌کنند و تشریفاتی برای هیچ به آن می‌دهند که متهم به فساد است این در حالی بوده راه‌ها و اولویت‌های استان در ته صف قرار می‌گیرند.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های ذیربط مانع بروز این اسراف‌ها شوند، گفت: مردم در خراسان جنوبی علی رغم شرایط بد اقتصادی، در کمک‌های خیر خواهانه پیش قدم هستند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield