پیام خراسان

آخرين مطالب

هوای خراسان رضوی خنکتر می شود اجتماعي

هوای خراسان رضوی خنکتر می شود
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد- میانگین دمای هوا در مناطق مختلف خراسان رضوی تا روز سه شنبه هفته جاری روند افزایشی داشته و در روزهای پایانی هفته تا چند درجه کاهش می یابد

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بر این اساس بیشینه دمای امروز دهم شهریور هوای مشهد 29 درجه سلسیوس پیش بینی شده که تا روز سه شنبه هفته جاری به 33 درجه سلسیوس افزایش خواهد یافت.
زهرا مبشری افزود: بیشینه دمای هوای مشهد از روز چهارشنبه روند نزولی می یابد و با کاهش پنج درجه ای روز جمعه آتی به 28 درجه سلسیوس می رسد. کمینه دمای هوای این شهر نیز طی همین مدت بین 15 و 17 درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.
وی ادامه داد: امروز و فردا افزایش ابرناکی به ویژه در شمال و غرب خراسان رضوی با احتمال بارشهای خفیف و پراکنده باران پیش بینی شده است.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد در مناطق مختلف این استان نیز به ویژه در نیمه جنوبی استان و شهرستان سبزوار تداوم دارد.
فریمان با کمینه دمای 10 درجه سلسیوس و بردسکن با بیشینه دمای 34 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در طول 24 ساعت گذشته بودند.
بیشترین شدت وزش باد نیز طی این مدت از تایباد با سرعت 58 کیلومتر بر ساعت گزارش شد.
3027/1858


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield