پیام خراسان

آخرين مطالب

رئیس دیوان عالی کشور عنوان کرد:

سلامت اداری عامل تحقق عدالت/ نیازمند قضات بسیجی و انقلابی هستیم اجتماعي

سلامت اداری عامل تحقق عدالت/ نیازمند قضات بسیجی و انقلابی هستیم
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - مشهد – رئیس دیوان عالی کشور، سلامت اداری را عامل تأثیرگذار در اجرا و تحقق عدالت برشمرد و گفت: هر کجا مدیران مخلص در رأس قرار دارند، قطعاً حرکت سازنده‌ای خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام احمد مرتضوی‌مقدم صبح امروز در اجلاسیه نخبگان حقوقی و قضایی کشور در مجتمع فرهنگی ولایت با بیان اینکه بسیج حقوقدانان پایه‌گذار یک حقوقدان انقلابی می‌شود، گفت: اگر یک جامعه عدالت‌خواه می‌خواهیم باید حقوقدان اسلامی و بسیجی تربیت کنیم.
وی، شجاعت، جسارت و اعتماد به نفس را از خصوصیت‌های یک بسیجی مردمی عنوان کرد و افزود: یک قاضی بسیجی باید با جسارت با فساد و مفسد مقابله کند.
حجت‌الاسلام مرتضوی‌مقدم با اشاره به نقش قوه قضائیه در گام دوم انقلاب ، بیان کرد: امروز مفتخریم که یک حقوقدانان بسیجی و مخلص در رأس قوه قضایی کشور حضور دارد. البته با برنامه‌ریزی خوب می‌توانیم حقوقدانان بسیجی مخلص دیگری را نیز تربیت کرده و به جامعه تحویل دهیم.
وی با تأکید بر اینکه امروزه، قوه قضائیه نیازمند قضات بسیجی و انقلابی است، گفت: قضات و حقوقدانان بسیجی باید امروزه به کمک دستگاه قضا بیایند و خود را در میدان عمل عرضه کنند تا بتوانیم بار سنگین ایجاد عدالت را به سرانجام برساند.
رئیس دیوان عالی کشور با بیان اینکه سازمان بسیج حقوقدانان آبرویی برای وکلای بسیجی است، ابراز کرد: یک حقوقدان بسیجی می‌تواند، معین خوبی برای قاضی باشد.
وی سلامت اداری را عامل تأثیرگذار در اجرا و تحقق عدالت برشمرد و گفت: هر کجا مدیران مخلص در رأس قرار دارند، قطعاً حرکت سازنده‌ای خواهیم داشت لذا برای سلامت اداری نیز بسیج باید برنامه‌ریزی داشته باشد و خود را به‌خوبی نشان دهد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield