پیام خراسان

آخرين مطالب

دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا است علمي

دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا است
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا محسوب می‌شود و سرآمدترین دانشگاه در زمینه های علمی، آموزشی و بالینی هیپنوتیزم است. 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دکتر مهدی فتحی در نشست خبری ششمین کنگره‌ی بین‌المللی هیپنوتیزم و نخستین کنگره آسیایی هیپنوتیزم که در سالن شورا بیمارستان امام رضا مشهد برگزار شد، اظهار کرد: این رویداد هیپنوتیزم آسیا بزرگترین رویداد جهان در این زمینه است که با حضور 24کشور جهان و 140 سخنران در 23 الی 26 مهر ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی در مشهد برگزار می‌شود. هم‌چنین 32 کارگاه آموزشی علمی برپا خواهد شدکه در آن مخاطبان زیادی با جدیدترین تکنیک‌‌های جهانی هیپنوتیزم در حوزه بالین آشنا خواهند شد.
وی افزود: مخاطبان این کنگره طیف وسیعی از رشته ها شامل دندان‌پزشکان، پزشکان، روان‌شناسان، روان‌پزشکان، پرستاران و ماماها را در برمی‌گیرد و هم‌چنین در این کنگره بیش از یک هزار نفر از صاحب‌نظران، اساتید و اعضای گروه های پزشکی از ایران و جهان حضور خواهند داشت.
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این کنگره از معدود گردهمایی‌های علمی‌ست که با این وسعت برگزار می‌شود که جایگاه علمی، پژوهشی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را نشان می‌دهد. مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا محسوب می‌شود و سرآمدترین دانشگاه در زمینه های علمی، آموزشی و بالینی هیپنوتیزم است. 
فتحی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد قطب هیپنوتیزم آسیا است. همزمان با برگزاری کنگره، از انجمن هیپنوتیزم آسیا رونمایی خواهد شد و مسئولیت این انجمن به مدت سه سال بر عهده مشهد قرار خواهد گرفت. انجمن آسیایی هیپنوتیزم در سال 2018 در کنگره جهانی هیپنوتیزم که در مونترال کانادا برگزار شد توسط انجمن جهانی هیپنوتیزم به ثبت رسید که پس از انجام مقدمات لازم در سال جاری فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد.
وی ادامه داد: این کنگره دو سمپوزیوم که شامل هیپنوتیزم ورزشی و طب تسکینی است را برگزار می‌کند. در این دو سمپوزیوم سخنرانان و صاحب‌نظرانی از کشورهای مختلف حضور دارند. 
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: در این کنگره سخنرانان و شرکت‌کنندگانی از کشورهای مختلف جهان چین، ژاپن اندونزی، پاکستان، ارمنستان، عراق ، گرجستان، آلمان، بلژیک، اتریش، سوئد، سوییس، فنلاند، لهستان، ایتالیا و فرانسه، آفریقای جنوبی، مکزیک و اوروگوئه حضور دارند و آخرین دستاوردهای حوزه هیپنوتیزم بالینی را به بحث و تبادل نظر خواهند گذاشت.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield