پیام خراسان

آخرين مطالب

آغاز طرح احسان حسینی در خراسان جنوبی اجتماعي

آغاز طرح احسان حسینی در خراسان جنوبی
  بزرگنمايي:

پیام خراسان - معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: همزمان با ایام ماه محرم ماه عزاداری سید الشهدا(ع) طرح« احسان حسینی» از سوی این نهاد با هدف بهره گیری از فضای معنوی ماه محرم و ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیات های مذهبی برای کمک به نیازمندان اجرا می‌شود.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، احمد رفیعی افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند در این طرح معنوی و خداپسندانه نذورات خود اعم از غذای گرم، و قربانی را به این نهاد تحویل داده تا در اسرع وقت در بین نیازمندان واقعی توزیع شود.
وی بیان کرد: ادارات تابعه این نهاد، مراکز نیکوکاری و مساجد سراسر استان آماده دریافت نذورات و احسان مردم عزادار و توزیع کمک‌ها در بین مددجویان و نیازمندان است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی ادامه داد: به منظور اجرای طرح احسان حسینی در ایام محرم و صفر، از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکایا و هیات‌های مذهبی و نیز نقش روحانیون، مبلغان و مداحان در ترغیب مردم به انجام کار خیر استفاده شده است.
رفیعی، هدف از اجرای این طرح معنوی را هدفمند کردن نذورات مردمی برای مستمندان واقعی جامعه و تقویت و تبیین فرهنگ احسان حسینی مومنان به نیازمندان عنوان کرد.
وی به جمع آوری بالغ بر 663 میلیون تومان در قالب احسان حسینی در دهه اول ماه محرم سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند با پرداخت الکترونیکی از طریق سرشماره #8877* اپراتورهای تلفن همراه و شماره حساب 0102102891005 نزد بانک صادرات مرکزی بیرجند و یا مراجعه حضوری به ادارات تابعه و مراکز نیکوکاری در کمک به نیازمندان مشارکت کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield